Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak můžu pomoci své dceři?

Jak můžu pomoci své dceři?

Milé Šťastné ženy, mám starost a dilema.

Jedna z mých dospělých dcer má  velké problémy s otěhotněním. Je vdaná deset let, je jí 35 a dítě stále nepřichází.Jednou ve slabé chvilce mi to naznačila, ale od té doby už se mnou o tom vůbec nemluví. Je uzavřená, je těžké s ní na toto citlivé téma začít a já to respektuji.

Vím, že prodělává nějaká vyšetření,  i léčbu, ale zatím bezvýsledně. Její občasné pobyty na gynekologickém oddělení mě v tom utvrzují.

Mám takové nutkání doporučit jí, aby se nevázala pouze na jednoho lékaře a zkusila to jinde, náhodou mám určitý tip na jednoho odborníka a pracoviště, shodou okolností jakoby osudově o něm často náhodně slyším, jak kdekomu pomohl.

Cítím, že bych i já, ačkoliv mi "po tom nic není", měla pro ni udělat vše, co je v mých silách, ale jak jí o něm říci, když přímo s ní o tom mluvit prostě nelze? 

Jak byste postupovaly vy?

Jolana


15.2.2017   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 22   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak můžu pomoci své dceři?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
dadka
dadka - 15.2.2017 10:44

sharon:
Jestliže se léčí, tak jedna z prvních věcí je, že jde na vyšetření i partner.
myslím si, že dcera dávno o jiném odborníkovi ví a něco v tom podniká. Možná je to i psychický problém. Mám přítelkyni, která si zažádala s partnerem o adoci, zklidnila se a otěhotněla. Takže teď mají jedno dítě adoptované a jedno svoje.


 
thePlacheck
thePlacheck - 15.2.2017 10:32

V těhle případech hraje velkou roli psychika.Prostě když něco člověk hodně moc chce tak to tím tuplem nejde.Tak se snaží víc,víc se nervuje ,víc to nejde.......je to začarovaný kruh.

 
jolanakvetinka
jolanakvetinka - 15.2.2017 9:48

Ahoj Lindo, mně nikdo neradí,protože o tom s nikým nemluvím.Jen se ke mně pořád jaksi osudově to jméno dostává, a to úplně náhodně.Dcera o tom odborníkovi vůbec neví, protože žije v jiném městě,S tím lékařem jsme v podstatě vrstevníci, jako děti jsme se potkávali, ale už bychom se nepoznali.V partnerovi chyba není.

 
Linda
Linda - 15.2.2017 8:55

Sedla bych si s dcerou jednou jedinkrat, rekla ji ze vidim jak ji to trapi, rekla ji ze jsem slysela o dotycnem odbornikovi, zeptala se jestli ji muzu nejak pomoci (radou / financne (pokud muzes) / jit nekam s ni a "jenom" drzet zaruku atd), zduraznila bych , ze jsem tady pro ni a muze kdykoliv s cimkoliv prijit - suma sumarum tak 5-10 minutovy proslov, vic nema cenu do ni mluvit ...a vic bych do ni nerejpala.
Dcera toho ma sama nad hlavu a co nepotrebuje je prechytrala matka s milionem rad od pritelkyn a znamych - promin Jolano, ale tak na me tvuj clanek pusobi smajlik - 26

 
sharon
sharon - 15.2.2017 8:50

proč ona ? co když je chyba v partnerovi ?..............smajlik - 63

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 15.2.2017 8:21

znám pár případů, že to nebyl gynekologický problém, ale bylo to v hlavě - psychika. Možná potřebuje klid, nemyslet stále že to nejde.

 
sallie
sallie - 15.2.2017 4:32

Jolano, jestli se problémem zabývá, tak jistě o dotyčném odborníkovi slyšela. A nevylučovala bych, že k němu dávno chodí.... smajlik - 64

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.