Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Slavíte Velikonoce? Ano, nebo ne? Napište nám a vyhrajte.

Slavíte Velikonoce? Ano, nebo ne? Napište nám a vyhrajte.

Velikonoce se blíží mílovými kroky. Těšíte se na ně? Nebo patříte k těm, kteří tyto svátky moc neslaví? Já se přiznám, že mám blíže ke druhé skupině.


Na Velikonocích mám ráda to, že už konečně začíná jaro – alespoň s tím je mám spojené – a to je vše. Co ale nesnáším, je ten zvyk šlehání pomlázkou. Ač jsem byla obeznámena s účelem, kterému má tento obyčej sloužit, nikdy jsem se s ním nesmířila. Prostě se mi to nelíbí.


A jak jste na tom vy? Napište nám, jaký je váš vztah k Velikonocům. Jak se chystáte či nechystáte, jak zdobíte a malujete vajíčka... Vzpomeňte si na své velikonoční příběhy. Dostaly jste někdy našupáno tak, že jste se nemohly ani posadit? Podařilo se vám vykonat nějakou povedenou odvetnou akci namířenou na necitlivé koledníky?


slavíte velikonoce?Těšíme se na všechny Vaše příběhy, ale i rady a nápady vztahující se k Velikonocům. Pište na redakce@stastnezeny.cz do neděle 18. března, do předmětu uveďte heslo Velikonoce a nezapomeňte napsat svůj nick, který zde na magazínu používáte. Vaše velikonoční příběhy budeme postupně zveřejňovat a společně se tak naladíme nejen na Velikonoce, ale i na přicházející jaro.

Tři ze zveřejněných příspěvků vyhrají šampón Head&Shoulders.

Meryl


6.3.2012   Rubrika: Zábavný koutek   |   Komentářů 25   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Slavíte Velikonoce? Ano, nebo ne? Napište nám a vyhrajte.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-25
batum
batum - 6.3.2012 10:21

Pro mě jsou Velikonoce, začátek JARA,nabíjení energie,uvolnění...
dělám výzdobu,ale nesmím zapomenout i venku pověsím umělá vajíčka,aby bylo veselo.Peču beránka,vajíčka barvíme,ale nemám ráda koledníky.....už to není co bývalo...jsou drzí a dělají nepořádek.

 
orinka
orinka - 6.3.2012 9:48

U nás se Velikonoce bohužel smrskly jen na to pondělí, a to je vlastně po hlavních svátcích. Jde ale o něco jiného - právě probíhá 40 denní půst, abychom se mohli i duševně očistit a připravit se na vzkříšení. Velikonoce jsou především duchovní svátky. To je na tom to nejhezčí, ne mlácení tataremsmajlik - 68 Omlouvám se za poučovánísmajlik - 54

 
Haninka
Haninka - 6.3.2012 8:56

Mám je ráda, pečeme perníčky, beránka a mazance, barvíme vajíčka, barvami na sklo malujeme obrázky a následně je dáváme do oken, na zahradě máme plastovými vajíčky ozdobenou "velikonoční" třešeň. Hlavně se těším na to jaro, už aby tady pořádné bylo!

 
jelítko
jelítko - 6.3.2012 8:51

moc ráda maluju vajíčka voskem, to je jediný co mě na Velikonocích baví a taky to, že už je jaro, ale to by bylo i bez Velikonoc.

 
Linda
Linda - 6.3.2012 8:50

Velikonoce jsou mi ukradeny. Kdyz byly deti male malovaly jsme vajicka a pekly beranka, pak se hadaly, kdo mu driv vydloubne oci smajlik - 16. ALe hlavne je uz tepleji, svetlo, jaro na spadnuti a 5 dnu volna, kdyz si k nim vezmu dovolenou na 3 dny mám 10 dni volno smajlik - 32

 
jelítko
jelítko - 6.3.2012 8:47

PEGG: naštěstí o tomhle si rozhoduju sama. nic nechystám a nikomu neotvírám, naštěstí ani nikdo nechodí. v Práglu se to nenosí.

 
Stanik
Stanik - 6.3.2012 8:27

PEGG: smajlik - 75 presne, kurataka, vajicka, zelene oseni.. kldine budu zlobit. Ale pomlazka mi nesmi pres prah.. ani prede dvere!

 
Světlonoska
Světlonoska - 6.3.2012 8:24

smajlik - 94Tak já zcela opačněsmajlik - 68Velikonoce ano,vánoce nemusím,zvlášt když mi to někdo nutí a připomínásmajlik - 76od podzimusmajlik - 36navíc je to pro divadlo děti,nemáme stromek už roky,a téměř nepeču,nehoním se,je pohodasmajlik - 66

Velikonoce miluji ,patří k jaru,jen na Velik.pondělí někam pláchnu,to nemusím,jak pode mnou napsáno-je krásně a trčet doma mě nebavísmajlik - 35

 
PEGG
PEGG - 6.3.2012 8:15

Velikonoce? Já je mám docela ráda,protože už se blíží jaro, ale nesmírně mě štve ten přetrvávajíc zvyk, obcházení domácností s pomlázkousmajlik - 76 Pro mě to byl vždycky zkažený den, protože venku bylo krásně a já jako kretén musela čekat doma na koledníky, což taky obnášelo nachystat spousty chlebíčků, koláčů a pití a ještě jsem za to dostalasmajlik - 37

 
dadka
dadka - 6.3.2012 8:14

Tak jak mám ráda Vánoce, tak z duše nesnáším Velikonoce.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-25
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126730.
Archiv anket.