Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Začínáme hubnout - min. 10 kg

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Hubneme, nejíme, cvičíme / Začínáme hubnout - min. 10 kg
Založila maxxik poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 251-280
Graace
Graace - 15.6.2009 21:25

Leni, promiň, nezobrazil se mi Tvůj příspěvek dokud jsem neodeslala ten svůj...
Mě na chutě stoprocentně opět pomáhají nanuky Mrož v bílé čokoládě. Už mi pomáhaly i v hubnutí před lety a nyní opět. Pravda, jsem na nich jaksi závislá, ale jeden kus má pouho pouhých 182 KJ, takže to se mi v tom denním příjmu celkem ztratí a dušička má pokoj, že měla něco sladkého...

 
Graace
Graace - 15.6.2009 21:20

Haló, halóóó!
Hubňulky kde jste? Jak se vám daří? Co cm a kg?
Tak já mám od 1.5. dole 3 kg a 3 cm v pase i přes boky.

 
Lenouch
Lenouch - 15.6.2009 20:43

Ahoj, tak to neboj, nejsi v tom sama. Já zase poslední dobou krotím strašnou chuť na kolu. A to jsem jí nikdy nepila. Asi si stres a nedostatek energie vybírá daň. Taky máte nějaký mlsný chutě? a co centimetry? Jdou dolů?

 
Graace
Graace - 11.6.2009 16:32

Ahojky!
Mám depku jako "chro-chro" z mého malého usurpátorka Matýska, ale docela se držím - ještě jsem si tu studentskou pečeť ani nekoupila, takže ani nezhltla na posezení. Ale pořád na ní myslím! Jenže pak si uvědomím, že energetická hodnota téhle 200 g mňaminky by obsáhla de facto celý můj denní příjem, tak zatím odolávám. Koupit si jí, tak si nedokáži dát jen kousíček, ale snědla bych jí celou! Malou bych si nekoupila, protože když už, tak už... Už mi z toho hubnutí zase začíná hrabat!
Leni, gratuluji k dalšímu půl kilu dole.
Míšo a jak jsi na tom s kg či cm Ty?

 
Lenouch
Lenouch - 10.6.2009 22:00

Ahoj, jednak vítám Míšu a druhak se omlouvám, ale byla jsem v pracovním presu. Psaní grantů mě nějak pohltilo. Hlásím dalšího půl kila dolů. Dokonce jsem si i donafoukla gymnastický míč abudu cvičit doma. Psisko má taky radost, když jsme prodloužili vycházky na tři hodinky denně.
P.S. Lenouch je odvozen z mého jména Lenka a říkají mi tak všichni kolegové

 
misaaaa
misaaaa - 10.6.2009 21:08

tak to moc gratuluju smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5
mě taky chybí cukry smajlik - 9 ještě klika, že existuje kafe, protože bez něj bych se už na všechno vykašlala... jsem zvědavá na léto, pro mě to vždycky byla pohodička, žádnej stres, na chatě každej večer grilovačka, klobásky, pivko.. pekla jsem koláče ze všeho co jsem kde našla :-)) a letos ?? ugriluju si kuřecí kozu, dám si k tomu mrkev, zapiju to zeleným čajem a koláč upeču pro návštěvy a budu při jeho pojídání odcházet hodně daleko :-))) takhle nějak to nejspíš bude.....

 
Graace
Graace - 10.6.2009 20:32

To jsem ráda, že jsi tady...

Já se taky držím, ale ten nedostatek cukrů mi trochu cuchá nervíky. Každopádně dnes mi váha ukázala 60,4 kg, tak mám z toho radost. Ale pořád to jaksi není ono...

 
misaaaa
misaaaa - 10.6.2009 19:57

ahojkysmajlik - 4 nic se neboj :-))) jsem tady a čekám co u tebe nového :-))) Já se držím... teda vůli si myslím moc nemám, ale ta vidina toho, že se zase nacpu do věcí před těhu, ta je opravdu dost motivující...jenom se každej den musím kontrolovat, jestli mi nerostou chlupy a nezvětšují se mi uši, protože to neustálý chroupání zeleniny mi fakt přijde dobrý pro králíka, ale mě z toho už cvaká :-))))))))

 
Graace
Graace - 10.6.2009 19:12

A už tu není ani Míša?

 
Graace
Graace - 6.6.2009 9:34

A kde je Lenouch?

 
Graace
Graace - 6.6.2009 9:33

No, aby tomu mému včerejšímu hřešení nebylo málo, tak jsem si si ještě v devět večer v návalu vzteku, že syn nechce spát a vyřvává v postýlce dala sušenky Bebe dobré ráno a vypila kafčo s cukrem.
Jak mám fakt nervy na pochodu, tak mám nezvladatelnou chuť jíst, jíst, jíst!!! Nedavno jsem vysadila antidepresiva, takže můj květnový počátek "hubnutí" zřejmě v kombinaci s vysazením AD mé psychice příliš nepřidává...
Dneska jedeme na narozeninovou oslavičku ročního kloučka, takže tam bude opět plno nástrah. Držte mi palce, ať jim to tam nevyluxuju do posledního drobku.

 
misaaaa
misaaaa - 5.6.2009 20:05

Péťo neblázni... zase tak strašně jsi nehřešila !!! a navíc si to budeš pamatovat a další úlety si rozmyslíš...I když já si myslím, že by člověk hřešit občas měl, protože když občas neuspokojíš ty chutě, pak narostou do šílených rozměrů a dopadne to ještě hůř... vím o čem mluvím !! jednou jsem si zakázala čokoládu..4měsíce jsem se jí nedotkla, ale pak jsem si dala kousek a minimálně tři dny jí přikusovala jako chleba ke všemu možnýmu :-))) takže klídek, pár kalorií navíc spálíš hravě a pamatuj, že stres je největší kámoš tukových buněk :-(((

 
Graace
Graace - 5.6.2009 18:40

Dneska jsem zhřešila a hodně!!! Byli jsme se s manželem a synkem podívat na pivných slavnostech. A jelikož mě už pěkných pár dní můj 14 měs. usurpátorek pěkně vytáčí, tak jsem si na slavnostech dala půlku langoše, půlku trdelníku, dvakrát jsem si kousla do klobásy a ucucla si i dvou různých piv. Jenže jakmile mám nervy na pochodu, tak žeru a žeru... Já vím, je to výmluva. Navíc mi náladu nevylepšilo, ani mi to nechutnalo, tak si teď rvu vlasy, že jsem to vůbec jedla a zbytečně zhřešila a převýšila denní energetický příjem atd. atd. Ach jo, jsem z toho špatná, snad si to budu pro příště pamatovat a nic takového už jíst nebudu!!!

 
misaaaa
misaaaa - 5.6.2009 18:32

Ahojky...
jasně že napíšu, je to taková moje poslední snaha, takže uvidím co mi řekne:-))) doufám, že mi nezakáže kafe, protože to bych nepřežila :-)))))

 
Graace
Graace - 5.6.2009 12:10

Míšo, tak to jsme na tom s tou letošní snahou zhubnout celkem podobně. Držím palce s tou návštěvou u dietoložky, pak nám musíš dát vědět, jak jsi u ní dopadla.

 
misaaaa
misaaaa - 4.6.2009 21:16

No já se začala snažit taky v lednu, začala jsem chodit cvičit (sice 1xtýdně,ale díky bohu za to :-)))), noa řekla jsem si, že se zvážím až v květnu, abych se nenervovala :-(((( takže jsme se minulou neděli zvážila a málem to se mnou fláklo :-((( na chlup stejně jako v lednu.... fakt jsem měla chuť jít na Nuselák, ale pak jsem si sedla, zahloubala v hlavě, oprášila svoje stravovací návyky z doby, kdy jsem vážila 62kg a rozhodla se, že to prostě dokážu...ještě si to ale pojistím návštěvou dietoložky, jsem už objednaná a za 14dní jí vyklopím svojí duši a ukážu pupek :-))))

 
Graace
Graace - 4.6.2009 21:05

Míšo, kdy ses pustila do hubnutí? Už máš nějaké výsledky nebo jsi teprve na začátku?
Já jsem se do toho pořádně obula až vlastně 25.5.
Od ledna jsem sice o hubnutí pořád mluvila, občas se snažila, ale nakonec to dopadlo tak, že z lednových 60 kg jsem jsem k 1.5. měla 63 kg! Sice jsem začala s hubnutím začátkem května, ale do toho 25.5. jsem to nebrala tak vážně a zas tolik netlačila na pilu...

 
misaaaa
misaaaa - 4.6.2009 20:47

ahojky...
no jelikož jsem ten typ, kterému sice pohyb prospívá, ale převážná většina je v jídle..tak jsem totálně změnila jídelníček a hlavně jsem vůbec začala jíst.. takže snídám, svačím, obědvám, svačím a večeřím...je to tedana palici, protože se mi zdá, že pořád "žeru", ale snad to pomůže :-)))) samozřejmě jde taky o to co jím.. zbavila jsem se sacharidů, velkýho množství tuků a uvidím....když jsem si četla Tvůj příspěvek o tom, že Tě nebaví chroupat zeleninu, musela jsem se smát...jsem stejná !!!!! Ubíjí mě 20minut krájet zel. na salát a pak to další půl hoďku chroupat jako králík :-(((( takže jsem si koupila parní hrnec a pařím :-))))))

 
Graace
Graace - 4.6.2009 20:19

Ahoj Míšo! Vítej mezi náma!
Máš nějakou hubnoucí strategii, jak být o těch 10 kg lehčí?
Mě osobně nyní dost pomáhá počítání KJ přes net na Stobu. Vkládám odkaz, kde jsem zaregistrovaná: http://istob.nutrient.cz/main.php

 
misaaaa
misaaaa - 4.6.2009 20:00

Ahoj Péťo a Lenouchu :-)))
jsem mezi Vámi :-))) pro představu..měřím 168cm a nyní vážím 76kg :-((( hrůůůza !!!!!! takže jsem se do toho řádně obula a mám v plánu být do Vánoc o 10kg lehčí...protože jinak jsem zralá na Bohnice :-(((( pohyb sice nějaký je, ale jelikož jsem docela nabrala poslední 2měsíce těhu a po porodu nestíhala a skoro nejedla, tím skoro mám na mysli, že jsem za celý den snědla třeba 2rohlíky, někde ve spěchu mezi Matesem a žehlícím prknem..no a pěkně se to na mě usadilo a nešlo to dolů za nic na světě....teď jsem si ale řekla, že to už dál nejde a snažím se :-))))

 
Graace
Graace - 3.6.2009 21:04

Jo a já jsem spíš ten typ, co potřebuje jídla hodně - prostě pořádnou porci! Takže to se nyní snažím držet, proto počítám. Jinak bych byla schopná sníst na posezení snad i půl kila corn-flaků s mlékem.
Nikdy jsem nebyla na tučná jídla, ale jsem prostě na sladký. Nepotřebuji sušenky či jiné pamlsky, ale nedělá mi problém sníst během okamžiku 2 synovo ovocné přesnídávky apod.

 
Graace
Graace - 3.6.2009 21:01

Může Tě poprosit o uvedení svého křestního jména. Lenouch mi přijde takové hanlivé...
Máš úžasný jídelníček, to je super.
A jak to mám já:
snídaně: odtučněné mléko + corn-flakes nebo ovocné musli nebo obilné čoko kuličky
dopo sváča: většinou nic, občas kousek ovoce
oběd: podušená mraž. zelenina + příloha (rýže, těstoviny, jáhly, brambory, batáty, pečivo - resp. grahamový plátek či nějaký jiný suchar); někdy maso (drůbež nebo ryba), někdy vajíčko, někdy sýr... Někdy si dám salátek ze syr. zeleniny.
odpo sváča: ovoce nebo tvaroh nebo jogurt...
véča: obv. pečivo (samo celozrnné, nejlépe žitné nebo suchary) + cottage nebo pl. sýr (samo nízkotučný) nebo tvaroh + kousek syr. zeleninky (okurka, mrkev, rajče...)
Piju především čaje (teď má oblíbený zelený s brusinkama) + vodu.
No a jelikož jsem nervák a mateřská mi na klidu nepřidává, tak si občas smlsnu na nanuku - mrož s bílou čok.
Nemám tak vymakaný jídelníček, ale takhle jsem se stravovala běžně před těhotenstvím, takže se spíš snažím o návrat tam, kde jsem byla, neb mi to vyhovovalo... Navíc se musím přiznat, že k pojídání zeleniny se musím spíše nutit. Dušená mi nevadí, ale syrovou moc nemusím - nevím, nějak mě nebaví kousat... Navíc jí skladuji v lednici a málokdy si vzpomenu si jí dopředu vyndat, takže to mi taky hodně vadí - studená mi nedělá dobře na zuby...

 
Lenouch
Lenouch - 3.6.2009 20:13

promiň, lososa na vodě. Takhle to jde s obměnami. Docela mi to i chutná. Samozřejmě, voda a čaje (miluju bílý nebo roibos). Občas ujedu na kafi s mlékem a cukrem

 
Lenouch
Lenouch - 3.6.2009 20:12

Ráno mívám krajíček celozrnného chleba s cottage a rajčaty, nebo s drůbeží šunkou a nějakou zeleninu, ke svačině nízkotučný jogurt a ovoce (např. nektarinku), k obědu loso na vodě, celozrnná rýže, zeleninový salát, k odpolední svaině acidofilní mléko, knackebrot (3 ks), k večeři zeleninový salát s tofu, k druhé večeři mrkev

 
Lenouch
Lenouch - 3.6.2009 20:09

tak já jsem 84 na 174, takže trošku větší cvalík

 
Graace
Graace - 2.6.2009 12:53

Lenouchu, jak tedy vypadá Tvůj jídelníček inspirovaný Havlíčkem?
A můžeš mi, prosím ještě připomenout Tvou výšku a váhu, abych měla přehled o kolik jsme "jiné". Já nyní 61 kg při 165 cm.

 
Lenouch
Lenouch - 1.6.2009 21:23

Ahoj, já jsem na 5200 - 5300 kJ. Někde na netu jsem stýhla jídelnííček podle Havlíčka a docela mi to chuntá i stačí. Mám dole 2,5 kg z tři týdny. Ale uvidíme, jak to půjde dál.

 
Graace
Graace - 31.5.2009 7:26

Ahojky!
Tak jsem se také opět pustila do počítání KJ, neb mě moje nově nabraná pevná vůli začala jaksi opouštět. S rotopedem či kolem už to tak slavné není, ale konečně zase denně piju min. 2 l vody či nějakého zeleného čaje s příchutí či bez... Taky jsem si koupila jako doplněk stravy tabletky s řasou... No a mé výsledky: od 6.5. mám dole cca 2 kg.
Lenouchu, když počítáš kalorie - jaký příjem energie máš na den? Já se poslední týden pohybuju okolo 5500 KJ, tj. cca 1300 kalorií za den.

 
Lenouch
Lenouch - 23.5.2009 22:26

Ahoj,
já začala počítat kalorie, prodloužila procházky se psem a oprášila plavky a permici na aquaaerobic. Jen ty tekutiny nějak pokulhávají

 
Graace
Graace - 14.5.2009 19:25

Ahoj!
Jé, to jsem ráda, že tu ještě někdo je.
Já začala tedy min. týden a mám dole kilo. Snažím se o návrat k živ. stylu před otěhotněním. Do jednorázové diety bych nešla - ta nemá smysl, hlavně dlouhodobý efekt. Takže moje tajemství spočívá v tom, že jsem vypustila večerní přejídání, nasadila pravidelný pohyb - rotoped, kolo, zavedla opět pravidelnou stravu a zvýšila příjem tekutin. Tohle mi fungovalo i po tehdejším zhubnutí na udržování... Vím, co na mé tělo platí, ale pořád jsem se k tomu nemohla po porodu dokopat. Teď je synovi 13 měsíců...
A co Tvé hubnoucí fígle?

 
Lenouch
Lenouch - 13.5.2009 22:38

Ahojky, tak koukám, že jsem tu zůstala sama
Jinak už mám 1,5 kg dole.Jde to pomalu, ale jistě, jen ten sport kdyby tak nebolel

 
Graace
Graace - 6.5.2009 21:27

Ahojky hubňulky!

Vezmete mě mezi sebe?

Já už jednou velké životní hubnutí za sebou mám, ale díky těhotenství (nyní už mám však ročního synka) musím začít znova. Sundat 10 kg by bylo super - vážila bych tolik, co před otěhotněním - ale to je u mě celkem nereálné. Před těh. jsem byla fakt štíhlá (165 cm a max. 53 kg), nyní sice nejsem obézní (165 cm a 63 kg), ale hlavně vypadám jako rozteklý sněhulák a prostě se cítím jako slon. Když jsem kdysi zhubla z 65 kg na 48 kg, tak se mi osvědčilo počítání KJ a velký výdej, jenže to jsem měla ještě pevnou vůli, kterou nyní v mateřství jaksi postrádám.

 
Lenouch
Lenouch - 20.4.2009 20:49

to se tak někdo má, já bez sladkýho nemůžu bejt, navíc mám cestou do práace výbornou cukrárnu

 
Ivi
Ivi - 20.4.2009 20:05

maxxik: Njn, já už mám zkušené, že potřebuju sundat x kilo a když se mi to povede, tak pak už si to udržení nějak vybojuju. Takže každý prostředek dobrý. Jasně, že nebudu pořád bez ovoce a příloh, to je jen dočasné opatření. A na sladké já zas tak moc nejsem. Jediné, na čem nezřízeně ulítávám je zmrzlina. Tak tu si holt teďka taky nedám. smajlik - 68 A doufám, že ty kila navrch sundám co nejdřív, protože mi to vadí na páteř. Mám ji rozesr*** tak, že každé kilo navíc je hodně znát. smajlik - 63

 
maxxik
maxxik - 20.4.2009 19:41

Teda Ivi, klobouk dolů smajlik - 105 . Ty zákusky bych asi neustála, sladký to je mor.
Mně nebaví počítání ani nechci nic vyřazovat, vím, že celej život bych to nevydržela, proto se chci naučit jíst menší porce a častěji denně - samozřejmě že nebudu ládovat knedlíky nebo sušenky, ale občas si to snad dopřát budu moc. Vím, že čim dýl si to odpírám, tim větší na to je chuť a tim víc toho pak snim :-(

 
Ivi
Ivi - 20.4.2009 17:50

Zdravím a hubnutí zdar. smajlik - 68smajlik - 31smajlik - 31 Tak jsem vás dočetla a musím říct, že se mi teda nic počítat nechce, žadné Kcal, ani KJ. Vyřadila jsem zatím přílohy, výrobky z mouky, sladké a ovoce. Jen kiwi si obcas dám, jinak nic, protože ovoce má moc cukru. Tak se snažím jíst spíš zeleninu. Ale teda hubne se hodně blbě. Zvlášť, když nás dneska v práci pozvala nejmladší kolegyně na takové malé rozloučení se svobodou, protože se v sobotu vdává. Chlebíčky jsem ustála, "ožrala" jsem jen vrch a veku jsem nechala, ale zákusky jsem holt neochutnala. Ovšem byly naprosto nádherné. To hubnutí je teda pěkná dřina. Vypracovat kilíčka je o moc příjemnější. smajlik - 68smajlik - 68

 
maxxik
maxxik - 20.4.2009 13:20

Lenouch: já se teda musim přiznat, že obědy si dávám normální - jen malý porce. Nechce se mi vařit na 2x smajlik - 72 Kdybych byla v práci a někam šla na jídlo, dám si třeba salát, ale doma sem na to líná.
Hlavně nejim už večer, naposledy max. v 7 a pak už jen vodu

 
Lenouch
Lenouch - 20.4.2009 12:54

tak jsem teď poobědvala rýži a kuřecí plátek na bylinkách. Kupodivu ani nemám hlad

 
maxxik
maxxik - 20.4.2009 10:57

Lenouch: dej si nějaký ovoce smajlik - 64 a nebo si uvař svoje milovaný kafíčko smajlik - 93
Já jsem doma s malou, jídlo mě tu láká, ale zatím držim. K snídani celozrnný chleba se šunkou a před chvílí banán. A dokonce už mám 5 minut na orbitreku - odpoledne ještě min. 5 minut přidám.

 
Lenouch
Lenouch - 20.4.2009 9:19

Dobré ráno, zdravím nově příchozí.
Tak dneska mám krizi největší, v práci jeden průser za druhým už od rána. To je normálně aspoň na kilo čokolády

 
maxxik
maxxik - 20.4.2009 9:06

Dobré ráno smajlik - 60

 
maxxik
maxxik - 19.4.2009 17:24

Ahoj Ivi, vítej a hubnutí zdar smajlik - 75

 
Ivi
Ivi - 19.4.2009 16:47

Přeji krásnou slunečnou neděli děvčata. smajlik - 31smajlik - 31 Koukám, že se pokoušíte zhubnout "do plavek". Taky musím začít něco se sebou dělat, neboť jsem přijela k mamince a ta mi povídá: "Tys přibrala, viď? A JE to vidět." smajlik - 63 Tak bych tady k vám občas nakoukla, jestli můžu. Ale já nepotřebuju shodit 10 kg, mě by stačilo ke spokojenosti 5 - 6 kg. Jestli to tedy nevadí, že nejsem "desítka". smajlik - 64

 
maxxik
maxxik - 19.4.2009 15:43

Ahoj, tak víkend zatim ujde - teda co se týká diety. Dokonce jsem se dneska donutila chvíli běhat na orbitreku - teda zatim jen 5 minut, ale ještě něco přidám.
Ale malá se mi včera osypala a jsou z toho neštovice, tak si to tu "užívám".

 
Lenouch
Lenouch - 18.4.2009 22:46

jinak dneska jsem hřešila, dva pečené špekáčky

 
Lenouch
Lenouch - 18.4.2009 22:45

no,my zase máme v rodině vlčáka v černé barvě a mamina jnm říká blbej a blbější

 
maxxik
maxxik - 17.4.2009 13:52

labradorku taky máme v rodině, s tím naším jsou nejlepší kámoši - fakt láska jak trám. Jsou spolu hrozně srandovní - já jim říkám VELKEJ A MALEJ smajlik - 16

 
Lenouch
Lenouch - 17.4.2009 13:23

já mám puberťáka labradora, někdy mám pocit, že nám podvrhli motorovou myš

 
maxxik
maxxik - 17.4.2009 13:15

jakýho máš pejska?
My máme jack russella - je to takovej pošuk smajlik - 40 A je hyperaktivní

 
Lenouch
Lenouch - 17.4.2009 12:55

tady taky
ani nemám chuť jí se psem na vycházku, ale pohyb oba potřebujeme, já víc než ten náš psí puberťák

 

Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 251-280
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126104.
Archiv anket.