Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Pátrali byste po nevěře? Strašně se trápím.

Pátrali byste po nevěře? Strašně se trápím.

Nevím, co mám dělat. Jsem na mateřské, mám dvě malé děti a velmi zaměstnaného manžela. Prakticky to je zařízeno tak, že já se komplet starám o děti a domácnost a on vydělává. Naštěstí celkem slušně, takže nás všechny uživí.

Nevím, jestli jsem paranoidní díky tomu, že už jsem dlouho doma, ale mám v poslední době pocit, že má manžel milenku. Jeho chování se změnilo a já tápu v nejistotě. Vůbec nevím, co mám dělat, nerada bych něco pokazila.

A teď ty signály v jeho chování, které mne znejišťují. Dříve chodil domů z práce mezi šestou a osmou večer, nyní takto dorazí maximálně dvakrát v týdnu. Jinak chodí až kolem desáté, prý mají hodně práce na novém projektu, často také jezdí na jednodenní služební cesty, třikrát byl už i o víkendu, což nikdy před tím nebylo.

Když je doma, pečlivě si hlídá mobil, dřív ho normálně vyndal a položil na stolek nebo na bar, teď ho má pořád v kapse. Často ho vidím psát smsky. Když se ho zeptám, komu píše, jen něco zabrumlá, jakože nic důležitého a tak.

Sex. Skoro spolu nespíme. Dříve jsme se milovali tak dvakrát týdně, teď sotva dvakrát do měsíce. Chyba není ve mně, že bych ho odmítala. Naopak, já se kolikrát snažím ho svést, ale signály, které dříve spolehlivě zabíraly, najednou nezabírají.

Občas ho přistihnu, jak je duchem úplně mimo, takovej zasněnej, nebo naopak velmi soustředěnej. S dětmi si, když už je doma, chvilku pohraje, ale je to jakoby spíš plnil povinnost a když má pocit, že je splněno, usadí se notebookem tak, abych mu neviděla na obrazovku, a něco dělá. Jakmile se k němu přiblížím, vždycky postřehnu, jak rychle někam překlikává, abych neviděla stránku, kterou má otevřenou.

Když jsem se ho jednou na rovinu zeptala, jestli se něco neděje, že jsem z jeho chování zmatená a nevyznám se v něm, velmi kategoricky mě „srovnal do latě“, ať prý přestanu s tím špehováním a sledováním, že mi hrabe a asi se nudím.

Je mi z toho zle. Podle mne někoho má. Jistá si tím nejsem. A nevím, co mám dělat. Sledovat ho dál, nebo se chovat jakoby nic. Snažila jsem se, ale nejde mi to, mám toho plnou hlavu.

Táňa


6.11.2012   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 40   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pátrali byste po nevěře? Strašně se trápím.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
sharon
sharon - 6.11.2012 10:28

caira: smajlik - 47 a když se neprobere tak ať táhne k čertu.....

 
caira
caira - 6.11.2012 10:12

1) nepátrat!!!
2) oznámit bez emocí: 2x týdně od 18-21h má děti on, hlídání si zajistí jak chce - ale bude to v jeho režii
+ 1x měsíčně vypadněš nejméně!! na celou sobotu.(lépe na víken!)
Však on se debil proberesmajlik - 42

 
Křeček
Křeček - 6.11.2012 9:42

Jestli jen trochu můžeš, jdi do práce, aspoň na částečný úvazek, jestli máš pocit, že bys tím šidila děti.
Když nemáte nouzi, určitě si můžeš najmout chůvu, když to nepůjde jinak.
Ale když budeš sedět doma, stejně budeš pořád myslet na to, že tě nejspíš manžel podvádí.
Když se ti povede vypadnout z domu, přijdeš na jiné myšlenky, budeš mít i jiné starosti, a kdyby nakonec přece jen došlo na to, že manžel za nějakou ženskou odejde, budeš mít lepší startovní pozici než z té mateřské dovolené.

 
Viv :o)
Viv :o) - 6.11.2012 9:07

Tano, ono nez clovek zacne patrat, by mel vedet jak pak s danou situaci chce nakladat dal. Ja bych ti doporucila knihu od Petra Smolky, Kniha pro podvadejicic i podvadene. Je tam hezky vysvetleno par veci, ktere muzou pomoci tohle obdobi "prezit". Kazdopadne, v momente kdy se vi, melo by se dat najevo (pokud si manzela budes chtit nechat) "chci te, ale ne za kazdou cenu"... a pak vsichni svati s vami... me v tezke zivotni situaci kdysi pomohla dobra terapeutka z poradny. Bez ni by byl ze me uzlicek nervu (no stejne byl, ale drzela jsem pohromade) a na nektere veci bych nemela silu. Ale to predbiham, spis ti preju, aby ty indicie neznamenali nic...

 
babuska
babuska - 6.11.2012 9:01

Ještě jsem nečetla jiné reakce, ale nejlepší obranou údajně bývá protiútok - zařídit to tak aby se chtěl vracet za tebou. Jsem taky na mateřské a sleduju jak snadno člověk sklouzne k tomu "že na mateřské to přece stačí". Takže jsem se nad tím zamyslela, začala jsem se malovat, líp oblíkat. Snažím se s mužem víc komunikovat, dávat mu pocit že ho potřebuju, že je důležitý, milovaný, trošku ho i opečovávat (nejsem opečovávací typ dospělých, u dětí je to něco jinýho). I na to svádění mnohdy pomůže nějakej hezkej hadřík ;-) A hlavně spolu trávit čas, o víkendu vzít děti, někam vyrazit, nebo je dát hlídat a vyrazit bez nich. Něco co vás bude spojovat, na co půjde vzpomínat. Na netu je spousta návodů jak zvítězit nad milenkou, pokud máš pocit že nějakou má. Taky by mohlo být k užitku, kdyby trochu žárlil...
Ale nedá se říct, že co funguje na zlapšení jednoho vztahu bude fungovat i u toho dalšího. Záleží jaký je tvůj muž, jaká jsi ty a jestli o něj chceš zabojovat a pak zvolit taktiku

 
PEGG
PEGG - 6.11.2012 8:59

Milajska - 6.11.2012 8:34 - smajlik - 47
Hlavně si Táňo uvědom, že to není jediný chlap pod sluncem. I kdyby to nedopadlo dobře, nemůžeš se trápit do nekonečna.
Bellana - 6.11.2012 8:32 smajlik - 47 ten víkend je dobrý nápad, pokud má opravdu nějakou bokovku, tak ať mu s dětičkama pomůže, možná se rychle odmiluje, protože jí dojde, že tohle by bylo co 14 dnísmajlik - 16

 
Milajska
Milajska - 6.11.2012 8:34

modroočka: smajlik - 47
Almega: smajlik - 47

Manželovu nevěru mám za sebou. Je to strašně strašně těžké, ponižující, bolestivé...Manžela jsem sledovala, prohlížela mobil, čuchala k jeho oblečení, no chovala jsem se jako debil...Provalilo se to "samo", manžel se přiznal, sliboval hory doly, ale nakonec jsem ho vyhodila. Ve "třech" se žít nedá...
Dnes už bych samozřejmě jednala jinak. Nechala bych ho občas hlídat děti, chodila bych si na kafe s kamarádkami a hlavně bych si ulejvala peníze. Ze zkušenosti vím, jak je to těžké být sama s dětmi...

 
Stanik
Stanik - 6.11.2012 8:34

Bellana: presne!smajlik - 47

 
Stanik
Stanik - 6.11.2012 8:33

no dala bych na intucici... a indicie jsou navic ukazkove. Nicmene do mobilu ani do notebooku bych nelezla a nasla si jinou zabavu nez manzela. ( nerikam, milence, ale cviceni, vylety s detmi , kosmetiku, kadernici, hadriky.. radne proluftovat konto)

 
Bellana
Bellana - 6.11.2012 8:32

Po důkazu nevěry bych nepátrala. Vím, že bych ji nedokázala odpustit, tak bych to nechtěla vědět, dokud jsem na manželovi existenčně závislá a nemůžu odejít.
Manželovi bych sdělila, že jednou týdně má od šesti na starosti děti on a jednou za měsíc je má na celý víkend, protože pro něho to je relax od zaměstnání a pro já potřebuji relax od svého zaměstnání taky. Jen bych mu dovolila, aby si vybral, který den v týdnu mu vyhovuje. Další věc by byla, že bych chtěla zvýšit příspěvek na domácnost. Když tak moc pracuje, tak musí mít spoustu peněz. A když po mě chce, abych všechno kolem dětí udělala já, tak chci taky mít vyšší "plat". A to všechno bych se snažila říci klidně a vyrovnaně. Kdybych cítila, že to v klidu nedokážu, tak bych mu to napsala a řekla mu, že očekávám odpověď do dvou dnů. Kdybych se jí nedočkala, prostě bych mu sdělila, jak jsem se rozhodla já. Protože já jsem ješitná a nesnesu, aby mě můj muž nebral vážně ve věcech, které považuji za důležité.

 
Florencie
Florencie - 6.11.2012 8:12

Další debil, co místo toho, aby byl rád za ženu, co mu dala dvě děti a stará se o něj, hledá potěšení jinde. smajlik - 63
Je mi líto, že jsou chlapi takoví nevděčníci smajlik - 97

 
Florencie
Florencie - 6.11.2012 8:12

Další debil, co místo toho, aby byl rád za ženu, co mu dala dvě děti a stará se o něj, hledá potěšení jinde. smajlik - 63
Je mi líto, že jsou chlapi takoví nevděčníci smajlik - 97

 
Almega
Almega - 6.11.2012 8:09

Je to smutné,že jsou chlapi takoví - mají ženu,děti,domov, a ten poklid jim nestačí a hledají ještě nějaké povyražení...Já bych nepátrala,ale zařídila se,tj. šetřila peníze, i při dětech se dá věnovat svým koníčkům,věnovala bych se hodně sobě,jen ne dělat scény,to je nejkratší cesta k tomu se stát manželovi ještě protivnou stíhačkou.Připravit se duševně na to,co by se mohlo stát,kdyby on náhle přiznal barvu - aby nebyl člověk zasažen nenadále...Možná je to jen něco jiného,i když si myslím,že v manželství by měla být od začátku důvěra si popovídat nejen o radostech,ale i o starostech na rovinu.

 
loupák
loupák - 6.11.2012 7:47

anitech: smajlik - 34smajlik - 47

 
anitech
anitech - 6.11.2012 7:44

jak už tu zmiňovaly některé přede mnou. Manželství zabíjí většinou nudná jistota. Takže jak bylo řečeno. Přestat se chovat jako domácí inventář, sehnat si hlídání a občas vyrazit z domu. Jedno kam a jedno kterým směrem. Hlavně pryč. A vracet se domů s jiným účesem, s větším úsměvem. I kdyby ti ten úsměv měl vytvořit diazepam. A přestaň ho stíhat a kontrolovat. Prostě si začni žít po svém.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.