Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jsem těhotná a manžel je mi nevěrný

Jsem těhotná a manžel je mi nevěrný

Jsem úplně v koncích a nevím, co mám dělat. Asi mi neporadíte, ale aspoň se z toho vypíšu. Zjistila jsem, že je mi manžel nevěrný. Je to pro mě o to horší, že jsem těhotná, v sedmém měsíci a vůbec nevím, co mám dělat.

Nevěru na sebe manžel prozradil sám včera odpoledne. Byl v práci a volal mi, že se jim něco nakupilo a musí zůstat přesčas a neví, na jak dlouho to bude. Jelikož se to v poslední době stávalo často, nepřipadalo mi na tom nic divného. Nikdy jsem nebyla žádná stíhačka. Jenže sotva se mnou domluvil, přišla mi od něj smska: „Lásko, dnešní večer zařízen, v šest jsem u tebe. Můžeš nám zatím zahřát postýlku.“ Ta zpráva byla určená někomu jinému a mně ji poslal omylem. Udělalo se mi úplně špatně, celá jsem se rozklepala. V tom šoku jsem mu volala zpátky a ptala se ho, co to má znamenat. On si vůbec neuvědomil, že mi ta zpráva omylem došla a dělal nechápavého, co prý mi je, že holt musí zůstat v práci přesčas.

Tak jsem mu řekla, co mi od něj přišlo, i přes ten telefon jsem cítila, jak se z toho orosil. Vůbec nevěděl, co mi má říct, jen vykoktal, že přijde domů a promluvíme si. Přišel, bylo mu jasné, že nemá smysl zatloukat, když se takhle sám profláknul a všechno mi přiznal. Prý je to jen takové nezávazné povyražení, jediná láska jeho života jsem já a naše miminko, nikdy by o nás nechtěl přijít.

Já vůbec nevím, jak se k tomu postavit. Mám pouze dvě možnosti – překousnout to a zůstat s ním, nebo se nechat rozvést. Obě dvě varianty jsou pro mě šílené, ani jednu si neumím představit. Je mi zle, nemůžu jíst ani spát, s mužem nejsem schopná komunikovat. Tak strašně mi ublížil. Teď, když mám za pár týdnů rodit. Je to pro mě strašné, pořád brečím, je mi strašně líto, že místo toho, abychom se těšili na miminko a pak prožívali své čerstvé rodičovství, jsem najednou postavená do takovéhle situace.

Co byste dělaly na mém místě? Myslíte, že i kdybych se rozhodla od manžela odejít, mám šanci sama zvládnout vše s dítětem od jeho narození? Měla bych kam jít, moje babička má velký dům, je v něm už sama, horní patro je volné, je tam samostatná bytová jednotka, dvoupokojový byt. Jsem si jistá, že by mě tam vzala, máme spolu moc hezký vztah. Docela se k téhle variantě přikláním, ale jistá si tím nejsem, je mi to všechno líto hlavně kvůli tomu našemu miminku.

Omlouvám se, asi je to všechno hodně zmatené, ale já jsem toho plná, myšlenky mi těkají sem tam. Co byste dělaly na mém místě?

Aneta


2.3.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 46   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jsem těhotná a manžel je mi nevěrný

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
michael480
michael480 - 24.11.2019 17:41

Ahoj, milý, jsem Michael, ráda tě oslovím z tohoto webu, neváhej mě kontaktovat na svém e-mailu, protože nejsem vždycky, prosím, odpověz mi zpět, protože mám něco důležitého Budu rád, když budeme mluvit, Odpovězte, prosím, abych vám mohl také poskytnout můj obrázek Čekat na vaši odpověď E-mail: (michaelgeorge4800@gmail.com)

 
Petruša
Petruša - 11.3.2017 15:04

sorry, remoska patří "vedle" smajlik - 68

 
Petruša
Petruša - 11.3.2017 15:03

rychlonožka: máš pravdu, mám oba syny nekojené a v pohodě, nemocní nebývají jak se říkalo že nekojené děti jsou častěji nemocné...

remoska je super věc, máme ji taky, takovou tu co bývala dřív a nedáme na ni dopustit

 
rychlonožka
rychlonožka - 11.3.2017 12:37

Nekojit není žádné neštěstí. Důležitý je klid a pohoda. Naše mladá - manželství normální - se prostě ve špitále nerozkojila. Dítě bylo na umělé výživě od počátku a taky se to nepo....Hlavně, že jsou oba zdraví a spokojení, ne?

 
krasaka
krasaka - 11.3.2017 9:00

kubikm: batum: smajlik - 61
Je velmi smutné,že chlapi jsou v podstatě líní a nepříliš pracovití-vyřizování a nepříjemnosti ho raději na svou "lepší polovičku" - a přitom tu jedinou malinkou část jejich těla, která v mladém a středním věku líná není, mnohdy často zneužijí, aniž by uvažovali o tom, že velmi ubližují svým partnerkámsmajlik - 76
Pak to vědecky zdůvodňují tím, že muž je lovec a monogamie je proti přírodě - blbé kecy smajlik - 48úviz labutě a další/ smajlik - 47
Je to situace nezáviděníhodná, snad už Anetka situaci řeší tak, aby neuškodila svému miminku a je velmi důležité, aby ze stresu nepřišla o mléko !!!

 
batum
batum - 10.3.2017 20:04

Je to smutné a hnusné,když čekáte dítě a on si odeběhne, určitě to trvá déle a není to úlet - bohužel.
Hlavně se sklidni děvče a mysly na dítě, to že nemluvíš nic nevyřeší, je potřeba hodně toho domluvit, ale abych v dnešní době mu ulehčila život,tak to né, jen ať se stará, odejít můžeš kdykoliv (hlavně, že máš kam).....držím palce a bojuj za dva...........věřit už mu nikdy nebudeš,to se nedá odpustit,vím o čem mluvím.

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 8.3.2017 11:21

rada těžká
v tobě se nyní vaří hormóny, což jeho tvrdý přešlap vůbec neomlouvá. Měl jít s tebou k porodu? Máš ho ráda? Dokázala by jsi se smířit s vědomím, že tě v tak krásné době dokázal podvést. Dokážeš mu někdy věřit?
Až se mimi narodí, budeš potřebovat klid jistotu, mimi vše vycítí.

Já bývám rapl.
Manželovu studenou náruč bych opustila, a hledala oporu hřejivé náruči babičky. Dej tomu čas, Ten by měl ukázat co a jak.

 
kubikm
kubikm - 6.3.2017 19:41

ploduska: já právě už bych vždy měla v hlavě, jak mě podvedl, že jsem to nepoznala, že....atd atd....

 
Ploduska
Ploduska - 6.3.2017 6:19

kubikm:
My toho před dvaceti lety řekli ... já slovo dodržela.
Jsme spolu dál a nešlo o úlet . Na tvrdo jsem definovala podmínku a je mi jasný , že musím počítat i s tím, že je jen opatrnější... smajlik - 26

 
kubikm
kubikm - 5.3.2017 21:33

ploduska: podívej..my jsme s mužem skoro 50 let...
já si kdysi řekla...pokud by to byl úlet...popis níže...jeden....dělala bych sice fory, ale vzala ho na milost
ale tohle? opakovaně, zcela střízlivý? ten by tedy mazal

 
Ploduska
Ploduska - 5.3.2017 13:38

kubikm:
Stoprocentně věřit už nikdy nebude - ostatně to byla chyba, že věřila - aspoň bude ve střehu a nenechá ze sebe případně příště dělat blbku -minimálně to bude mít hoch složitější a treba ani žádné příště nebude - s dalším chlapem to nebude jiné a tenhle je aspoň otec dítětesmajlik - 26

 
kubikm
kubikm - 5.3.2017 12:52

ploduska: teorie je teorie, ale když teď nepoznala, že kecá...a asi delší dobu, jak to pozná potom??
to mu dáš pod kůži čip???
kdo takhle zradil důvěru, vědomě lhal...smajlik - 66smajlik - 66smajlik - 66

 
krasaka
krasaka - 5.3.2017 10:51

ploduska: smajlik - 61smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47

 
Ploduska
Ploduska - 5.3.2017 8:34

Nikam bych nešla ( leda sama , deti bych mu nechala- coz v tomto pripade nejde) . Nic mu neusnadňovat. Ani rozhodování, ani bydlení atd. Až bych byla schopná komunikace ( presto co možná nejrychleji ) bych stanovila podmínky - okamžité ukonćení "lásky" beru jako samozřejmost a už NIKDY - v opačmém případě konec ďrív než kýchne.

 
Speedy
Speedy - 5.3.2017 4:09

krasaka: putovani cundrbabky jsem cetla pred par lety. Ani nevim, ze jeste pises a fungujessmajlik - 47. Viz ta spatne odeslana SMS, nejhorsi je to osloveni "lasko."

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77639.
    Archiv anket.