Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jsem těhotná a manžel je mi nevěrný

Jsem těhotná a manžel je mi nevěrný

Jsem úplně v koncích a nevím, co mám dělat. Asi mi neporadíte, ale aspoň se z toho vypíšu. Zjistila jsem, že je mi manžel nevěrný. Je to pro mě o to horší, že jsem těhotná, v sedmém měsíci a vůbec nevím, co mám dělat.

Nevěru na sebe manžel prozradil sám včera odpoledne. Byl v práci a volal mi, že se jim něco nakupilo a musí zůstat přesčas a neví, na jak dlouho to bude. Jelikož se to v poslední době stávalo často, nepřipadalo mi na tom nic divného. Nikdy jsem nebyla žádná stíhačka. Jenže sotva se mnou domluvil, přišla mi od něj smska: „Lásko, dnešní večer zařízen, v šest jsem u tebe. Můžeš nám zatím zahřát postýlku.“ Ta zpráva byla určená někomu jinému a mně ji poslal omylem. Udělalo se mi úplně špatně, celá jsem se rozklepala. V tom šoku jsem mu volala zpátky a ptala se ho, co to má znamenat. On si vůbec neuvědomil, že mi ta zpráva omylem došla a dělal nechápavého, co prý mi je, že holt musí zůstat v práci přesčas.

Tak jsem mu řekla, co mi od něj přišlo, i přes ten telefon jsem cítila, jak se z toho orosil. Vůbec nevěděl, co mi má říct, jen vykoktal, že přijde domů a promluvíme si. Přišel, bylo mu jasné, že nemá smysl zatloukat, když se takhle sám profláknul a všechno mi přiznal. Prý je to jen takové nezávazné povyražení, jediná láska jeho života jsem já a naše miminko, nikdy by o nás nechtěl přijít.

Já vůbec nevím, jak se k tomu postavit. Mám pouze dvě možnosti – překousnout to a zůstat s ním, nebo se nechat rozvést. Obě dvě varianty jsou pro mě šílené, ani jednu si neumím představit. Je mi zle, nemůžu jíst ani spát, s mužem nejsem schopná komunikovat. Tak strašně mi ublížil. Teď, když mám za pár týdnů rodit. Je to pro mě strašné, pořád brečím, je mi strašně líto, že místo toho, abychom se těšili na miminko a pak prožívali své čerstvé rodičovství, jsem najednou postavená do takovéhle situace.

Co byste dělaly na mém místě? Myslíte, že i kdybych se rozhodla od manžela odejít, mám šanci sama zvládnout vše s dítětem od jeho narození? Měla bych kam jít, moje babička má velký dům, je v něm už sama, horní patro je volné, je tam samostatná bytová jednotka, dvoupokojový byt. Jsem si jistá, že by mě tam vzala, máme spolu moc hezký vztah. Docela se k téhle variantě přikláním, ale jistá si tím nejsem, je mi to všechno líto hlavně kvůli tomu našemu miminku.

Omlouvám se, asi je to všechno hodně zmatené, ale já jsem toho plná, myšlenky mi těkají sem tam. Co byste dělaly na mém místě?

Aneta


2.3.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 46   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jsem těhotná a manžel je mi nevěrný

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
Draco
Draco - 2.3.2017 6:43

Aneto, myslím, že není nutné tuto záležitost teď radikálně řešit. Porod se Ti blíží a určitě by takové stresy neprospěly Tobě ani miminku. Nápad s nastěhováním k babičce se mi zdá výborný, zvlášť když máte pěkný vztah. Udělej to co nejdřív. U babičky se nebudeš muset denně dívat na toho nevěrného zmetka, budeš moci v klidu relaxovat a připravovat se na příchod miminka. Samozřejmě se tatík bude mnimálně finančně podílet na všem potřebném. Až se mimčo narodí, opět si dej na čas a užívej si čas s ním a vše ostatní hoď za hlavu. Potom, až se stabilizuješ v mateřské roli a budeš mít vše pod kontrolou, si nech vše projít hlavou a rozmysli si jak vyřešit vztah. Já vím, že jsi to vše chtěla prožívat s manželem, ale bohužel někdy věci nejdou podle našich představ a za 2 měsíce už nebudeš sama, tak udělej vše pro to, ať máš veselé mimčo smajlik - 84 přeji hodně štěstí smajlik - 45

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77639.
    Archiv anket.