Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Navštívila mě manželova milenka

Navštívila mě manželova milenka

Před pár dny jsem zažila zajímavou, ale velmi nepříjemnou situaci. Vyhledala mě totiž milenka mého muže aby mě informovala o jejich vztahu. Byl to pro mě šok, netušila jsem, ani jsem neměla podezření, že by manžel měl mimomanželský vztah.

Je mi čtyřicet, mému muži o deset let více, máme jedno dítě, patnáctiletou dceru. Naše manželství je dobré, nikdy jsme neřešili nějaké zásadní problémy, na všem jsme se dokázali dohodnout. Občas sice došlo k nějaké bouřlivější výměně názorů, ale nebylo to nic, co by se vymykalo z normálu. Když bych měla zhodnotit naše skoro dvacetileté manželství, tak bych řekla, že nám spolu bylo fajn. Nejsem žárlivá, neměla jsem potřebu muže nějak hlídat nebo sledovat a dedukovat, zda to, co dělá nebo říká je opravdu tak nebo jinak. Když mi řekl, že musí být déle v práci, věřila jsem mu, nepodezírala jsem ho, že naplánovaná pánská víkendová jízda by mělo ve skutečnosti být něco jiného.

A najednou bum prásk. Rána z čistého nebe. Vracela jsem se z práce a před domem mě odchytila asi pětadvacetiletá holčina, ujistila se, že jsem opravdu ta, za kterou přišla a sama se taky představila. A pak mi řekla, že by mě ráda informovala, že má už dva roky vztah s mým manželem a jestli o tom vím. Asi jsem nedokázala zareagovat nějak duchapřítomně, protože mě to hodně překvapilo a řekla jsem jí, že o ničem nevím a ať mi dá pokoj. Jenže ona přitvrdila, prý když není schopen říct mi to on, tak musí ona.

Zkrátím to. Vypadlo z ní, že s mým mužem udržuje vztah už dva roky, že jí slíbil, že se rozvede, až dcera vyroste a překlene se přes pubertu, jinak by to pro ni prý byla velká rána. Taky jsem se dozvěděla, že já s mužem odmítám spát (není pravda, tohle nám opravdu několikrát týdně skvěle funguje) a celkově už žijeme spíš vedle sebe než spolu a rodinu držíme jenom kvůli dceři. Na závěr mi slečna doporučila, ať s tou informací nějak rozumně naložím, že měla potřebu mi všechno říct, aby se konečně něco rozseklo a začalo dít.

Byla jsem z toho pěkně opařená. Vůbec mi něco takového na mého muže nesedělo, ani v tom nejposlednějším koutku své duše bych si nedokázala představit, že by mě tak dlouho podváděl.

Když přišel manžel domů, všechno jsem mu řekla. Koukal na mě nevěřícně, myslím, že ho za ty roky znám dobře a že by se takhle přetvařovat nedokázal. Pak se vyptal na podrobnosti a když jsem mu slečnu popsala, tak měl jasno. Je to jeho kolegyně, nastoupila k nim do práce hned po škole a prý se vehementně snažila ho sbalit. Jenže on neměl zájem a když byl její nátlak a vyzývavé chování už neúnosné, řekl jí, ať s tím okamžitě přestane, že má spokojené manželství a nemíní si v žádném případě komplikovat život. Prostě ji razantně odpálkoval. A podle všeho to vypadá, že slečna to odmítnutí nějak nevydýchala a rozhodla se, že mu pěkně zavaří.

A teď proč to všechno píšu. Svému muži věřím, nemám důvod o něm pochybovat. Ale už to není ta bezmezná důvěra, už mi někde uvnitř zůstal usídlený takový škraloupek, takové to – no jo, ale co když… Stydím se za to, ale nemůžu si pomoct. Najednou jsem začala muže více pozorovat, sledovat, prostě dělám věci, které mě dřív ani nenapadly.

Když vy si to takhle sepsané zhodnotíte svým nezaujatým okem, jak to na vás působí? Myslíte, že mi manžel opravdu nelže?   

Martina


27.10.2016   Rubrika:   |   Komentářů 55   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Navštívila mě manželova milenka

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Hanča
Hanča - 28.10.2016 17:30

Anče: mám zkušenost z prvního manželství, nevěděla jsem nic, dokud mi to neřekl sám a nevidím v tý zkušenosti důvod, abych nevěřila druhýmu manželovi


no a kdyby se mi stalo to, co pisatelce, tak ty milence řeknu, že se s ní o manžela podělím, ale taky o jeho špinavý prádlo, požadavky na kuchyň a práci kolem havěti, že se klidně může nastěhovatsmajlik - 68

 
Anče
Anče - 28.10.2016 16:24

Piafka: Souhlasím s tím,že pokud Martina chce si muže udržet - zapomeň.Nikdy bych ale nešla za milenkou jí něco říkat -.Víte,nevěřte tomu,že poznáte v chování muže ,milenku, - nějaké SMS,jiné chování atd.NE - nepoznáte nic,věřte mi. Jediné,co Martina může je přejít to-pokud může- max.říct mužovi,že na generální pardon má 1x nárok každý,vícekrát ne! Já byla mladá,bezdětná,tak jsem to řešila razantně.Jsem za to ráda,s tímhle žít - to bych nechtěla,bylo by to pořád mezi námi.smajlik - 105

 
chrpa
chrpa - 28.10.2016 15:30

rychlonožka: jen to nesmajlik - 11

 
Piafka
Piafka - 28.10.2016 14:04

Určitě muž, pokud někoho má, tak je v něčem jiný - chodí později domů, píše sms, víc utrácí (jak už tu někdo napsal), zapomíná...to bych možná chvíli sledovala, ale dál bych dělala, jakože nic. Že by si slečna vybrala úplně cizího člověka a jeho ženě udělala takovou scénu - to snad jen, pokud by byla duševně nemocná. Prostě něco málo za tím asi bylo, muž v tom může být nevinně nebo taky ne. Každopádně chce zůstat s Vámi a to je důležité.

 
sharon
sharon - 28.10.2016 13:56

Piafka: a neznamená to ani opak....smajlik - 105

 
rychlonožka
rychlonožka - 28.10.2016 12:00

Ale co by stálo za to, zjistila bych si její adresu a došla jí říct, že manželovi ten vztah odpouštím a že jste se rozhodli, že zůstanete spolu. Nebo že tedy jste to s mužem probrali, ale že Vaše dcera bude bydlet s nimi, protože je na tatínka zvyklá. Zkrátka bych ji navštívila taky a vnesla do jejího života taky nějaký ten rozruch a pochybnost. Řekla bych, že ta 40 letá má větší nadhled, karty v ruce, určité výhody. Oproti mladé děvence, která se v milostném životě teprve rozkoukává. Když tedy legrace, tak pořádná, ať to stojí za to.

 
rychlonožka
rychlonožka - 28.10.2016 11:51

Slečna má zálusk na někoho zavedeného z okolí a potřebovala s tím kapku pohnout. To je jádro pudla. Proč si vybrala zrovna Vašeho muže, je věc další. Není tam nikdo jiný, zdálo se jí, že by jí to mohlo vyjít, nevím. Teď už je skutečně jedno, zda s ní Váš muž něco měl nebo ne. Už to nezjistíte a už to nechte tak. Pokuste se to přejít a nepřipomínat. V případě, že to neustojíte, si zničíte vztah a o to té slečně jde! Zkuste číst mezi řádky. Ona potřebovala vyprovokovat jeho, tam nepochodila, tak to zkusila na Vás, předpokládala, že třeba Vás rozdělí do sporu. Neřešte to. Naopak. Dejte muži k něčemu na prodloužený víkend pobyt v lázních a oba si to tam užijte. Vám vztah funguje a že máte pochybnosti? Každý je občas má. Ať má důvod nebo ne! Někdo má nevěru za sebou, ututlalo se to, někdo ji má před sebou a ani o tom neví. Někdo se teď zrovna rozhoduje a ještě neví, kam až to pospěje. Radím Vám, jediné rozumné v dané situaci je - vykašlete se na to. Žijte přítomností. Ne tím, co bylo, a jestli vůbec bylo! Jednou třeba budete rozvedení. Ale ať je to z vašeho společného rozhodnutí. Ne z toho, že se do něčeho necháte uvrtat někým třetím. Držím palce.

 
Piafka
Piafka - 28.10.2016 11:31

sharon: To přece neznamená, že díky dvojímu manželství máš s podobnou věcí určitě zkušenosti, ne?

 
Piafka
Piafka - 28.10.2016 11:30

Anče: Pochopila jsi to správně a díky za tvou osobní zkušenost. Snad Martině pomůže.

 
Anče
Anče - 28.10.2016 10:24

sharon: Ale to tady neřešíme-kde je vina-Martina pokládá naprosto jasné otázky a chce zkušenosti-aspoň tak jsem to pochopilasmajlik - 105

 
kareta
kareta - 28.10.2016 8:56

sharon: tak nějak

 
sharon
sharon - 27.10.2016 20:39

Anče: já jsem podruhý vdaná přes 40 let ......to asi stačí.....a jsem za to moc ráda....s prvním mužem jsme dodnes v pohodě.....nikdy není chyba jen na jedné straně.....smajlik - 26

 
Anče
Anče - 27.10.2016 20:05

smajlik - 105Já to pochopila tak,nač se autorka v závěru ptá...tedy na jejího muže.Asi špatně...smajlik - 76

 
Anče
Anče - 27.10.2016 19:17

sharon: Já Ti moji zkušenost nepřeju,ale,kdybys ji měla -budeš opatrná..neříkám přímo nevěřím na 100%,jsem prostě opatrná a věřit úplně nebudu.

 
sharon
sharon - 27.10.2016 19:16

Anče: je i o té milence....smajlik - 105

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 422619.
Archiv anket.