Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jsem vdaná a čekám dítě s milencem

Jsem vdaná a čekám dítě s milencem

Možná vás můj příběh zaskočí nebo znechutí, pravděpodobně mne i odsoudíte, přesto jsem se rozhodla se vám zde svěřit. Možná si někdo z vás prošel stejným, nebo podobným trápením.

Jsem čtrnáct let vdaná, máme dvou a půl letou dcerku. Asi před rokem jsme se začali snažit o druhé dítě. Bohužel, sex s manželem je už takový vyčpělý, bez náboje. A stalo se něco, co se asi stát nemělo. Zamilovala jsem se do jiného. A kdyby jenom to. Dotyčný je rovněž ženatý, má dvě malé děti (5 a 2, roku), navíc je to náš společný kamarád a k dovršení všeho také manželův kolega.

Zamilovala jsem se, což trvalo asi pět měsíců, pak ten stav zamilovanosti odezněl. Jenže jsem v té době zjistila, že jsem těhotná. Protože jsme si s milencem dávali pozor, byla jsem přesvědčená, že je dítě manželovo. Kdyby to tak nebylo, šla bych na potrat.

Jenže jak mě, tak mému milenci to nedalo a nechali jsme si udělat testy DNA, z nichž vyplynulo, že dítě je stoprocentně jeho. Otcem tedy není můj manžel, ale milenec. Teď jsem ve 24. týdnu.  Manžel nic netuší, na miminko se moc těší, i já jsem se těšila, že budeme spolu.

Ladinka


24.3.2016   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 67   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jsem vdaná a čekám dítě s milencem

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-67
Deny*
Deny* - 24.3.2016 8:14

Komu tím prospěješ, když to řekneš manželovi? Maximálně ulevíš svému svědomí. Stalo se stalo, tak vezmi zodpovědnost do svých rukou a holt se poper se svým svědomím. Černé scénáře o nemocech, transplantacích a vyšetřeních bych hodila za hlavu, těš se na miminko. Možná i ten test DNA byl trochu zbytečný...i když chápu zvědavost.
„Však lépe v mylné naději sníti, před sebou čirou temnotu, nežli budoucnost odhaliti, strašlivou poznati jistotu.“ smajlik - 58

Takových dětí už se narodilo.

Když to nepůjde, poraď se s psychologem,ale myslím si, že neuslyšíš nic moc jiného. Pokud máš ráda manžela, chceš s ním žít, tak ho ušetři trápení. Pokud víš, že by tu situaci zvládl, tak se mu svěřit můžeš, ale bolet ho to bude.

 
mam-ča
mam-ča - 24.3.2016 8:13

anitech: To bylo první, co mě napadlo ! smajlik - 16

 
anitech
anitech - 24.3.2016 8:09

Jarča*: jasně, hlavně,aby to nebyl černoch

 
Jarča*
Jarča* - 24.3.2016 7:31

PEGG: to by mě taky zajímalo.
Pokud je Ladinka skutečná, napadla mě při čtení nadpisu jediná věc - zatloukat, zatloukat a zase zatloukat. Pravda by v dané situaci neprospěla nikomu. A řešit, co by bylo v případě nemoci dítěte, je předčasné. Hlavně, aby nebylo tomu milenci moc podobné.

 
PEGG
PEGG - 24.3.2016 7:25

Nejsem zdravotník, tak se ptám možná hloupě, ale jak se u nenarozeného dítěte zjišťuje DNA?

 
anitech
anitech - 24.3.2016 7:13

nedávno jsem četla něco hodně podobného na Ona.dnes nebo na Bety ? Že by dotyčná psala kam se dá nebo redakce opisuje?

 
orinka
orinka - 24.3.2016 5:49

S kým spolu? S manželem, s milencem...nějak upadl konec, ne? Je to velice ošemetná situace a tady si rady nevím. Jistěže by se to manžel nemusel dovědět a bylo by to pro něj nejlepší. Jenže dítě bude mít určitou krevní skupinu, v případě jeho nemoci (nedejbože operace) je potřeba znát oba rodiče....to už chce asi spíš radu odborníka. Já mám jedinou: uchránit manžela před tou informací, už by to bylo k ničemu a leda bys na něj hodila svoje starosti a manželství by mohlo skončit.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-67
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77173.
    Archiv anket.