Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Obtěžuje mě sex

Obtěžuje mě sex

Dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodla sem napsat. Je mi lehce přes padesát a obtěžuje mě sex.

Předem vím, že se spousta z vás teď chytá za hlavu, ale já jsem z toho někdy pěkně otrávená. Není to tím, že bych neměla ze sexu požitek, naopak, většinou nemám problém dosáhnout orgasmu, na partnera si v tomto směru nemohu stěžovat, a když už k tomu dojde, říkám si, proč to vlastně nemám ráda, když je to veskrze příjemné.

Přesto se mu vyhýbám jak čert kříži. Já vím, že si tím asi zadělávám na jeho nevěru, ale ani tak neumím svůj postoj změnit. Ano někdy se přemůžu, ale nikdy nejsem ta, kdo začne první. Někdy si tak myslím, že kdyby to u něj byla jen ta pudová záležitost, že bych mu tu nevěru s chutí dopřála, jen kdybych já měla klid. Prostě nemám potřebu sexu tak jako dřív. Určitě to bude i věkem a přechodem, ale v odborné literatuře většinou čtu, že si právě ženy po přechodu nejvíce užívají sexu, protože už nemusí mít strach z nechtěného těhotenství.

Možná je to i tím, že poslední dva roky máme dost velké finanční problémy, které nepřímo zavinil můj manžel. Sice jsou na ústupu a snad to vše relativně dobře dopadne, ale dost nás to rozhodilo. Dopadl jako většina poctivých blbců, ručil kamarádovi a málem jsme přišli o střechu nad hlavou. Stálo nás to spoustu peněz a spoustu úsilí. Ještě jsem mu to úplně neodpustila, taky to není ještě úplně dořešené. Vím, že to neudělal schválně a že ho to mrzí, ale já mám od té doby k němu nějaký odstup.

Jinak je to hodný člověk, opouštět ho nechci. Vždyť máme 15letou dceru, která bude ještě dlouho potřebovat zázemí. Ale sexu bych se vzdala ráda, myslím tím sexu úplně, nemám touhu ho vyhledávat jinde, prostě ho nepotřebuji. Paradoxně teď žijeme nějak spokojeněji než dřív, neženeme se za žádnými hmotnými statky. Budeme rádi, když uhájíme stávající bydlení. Nedělám žádné velké plány, žiju současností. Děkuji za každý hezky prožitý den a neřeším blbosti. Víc se věnuji svým známým, svým koníčkům a svým dětem. Snažím se být veselá a říkat si, že je úplně jedno, co jsme tady na tom světě nashromáždili, protože s sebou si to stejně nevezmeme. Ano, mohly ty peníze mít jednou děti, takhle je dostali naprosto cizí lidé.

obtěžuje mě sexKdybych byla věřící, řekla bych, že mě Pán Bůh potrestal za to, že jsem neustále na něco v baráku remcala, pořád mi nebylo něco vhod, řešila jsem nepodstatné blbosti, věčně jsem byla naštvaná a protivná. A tak jsem byla osudem nakopnuta přímo do brňavky, abych si uvědomila, že život není o majetku, ale o vztazích a o lidech kolem nás. A abych pochopila, jak velmi platí, že v nouzi poznáš přítele, a abych byla ráda, že mám dvě krásné, zdravé a moc hodné děti, manžela, kterého mám i přesto všechno ráda. Sice není bez chyb, ale kdo jsme? A že jsme tady jen na návštěvě a už se sem nikdy nevrátíme, tak proč se stresovat blbostmi. Zjistila jsem, jak strašně nepodstatné je, jestli má člověk vilu s bazénem nebo jestli bydlí v garsonce. Tam, kde nejsou spřízněné duše, tam se stejně nedá spokojeně žít, a čím víc toho člověk má, tím víc je toho otrokem, protože o majetek se musíme starat.

Vlastně od vás nečekám rady, jen prosím, nekamenujte mě. Už slyším některé z vás, jak prohlašují, že by s takovým člověkem už nemohly být. No popravdě jsem si to v prvních chvílích myslela taky, ale teď vím, že se jen tak nedá vymazat 25 let života. Ano, dá se za ním udělat tlustá čára, ale stejně zůstane spojnice v podobě dětí.

Asi jsem se jen potřebovala vyzpovídat a vy jste spolek správných holek. Často mezi vás chodím, a tak vím, že dokážete poradit, sprdnout i potěšit. Ale hlavně to vidíte z té druhé strany, což je velmi důležité. Neboť když má člověk problémy, většinou se motá v jakémsi začarovaném kruhu, ze kterého nemůže ven.

No, já ven nechci, jen bych moc chtěla, aby už to nepříjemné období skončilo, a ať to stálo co to stálo, vymažu ho ze svého života, a třeba mě nakonec i ten sex ještě začne bavit. :o) Vaše spoludiskutující

AZ


3.8.2010   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 63   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Obtěžuje mě sex

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-69
sharon
sharon - 3.8.2010 14:21

Nessie: já ti to ale nevnucuju......každý jsme přece strůjcem štěstí svého.....já jen říkám, že to patří k životu......jinak uznávám, že je to každého věc.....smajlik - 105

 
sharon
sharon - 3.8.2010 14:19

Petruša: smajlik - 25....všechno chce svůj čas....smajlik - 47

 
Petruša
Petruša - 3.8.2010 14:15

jooo??? Tak to je super, takže mě to ještě čeká smajlik - 5
ale já bych řekla že u mě jde i o lenost, prostě se mi nechce, ale pak (blbý to tak napsat, ale když už to "začne") mě to baví. A ještě mam po pordech nějaký problémy, oba dost těžký, při druhým oprava toho co napáchal první a pak ještě operace, takže možná to bude i tím. Ale to už je na jiný téma

 
Nessie
Nessie - 3.8.2010 14:14

sharon: No, bez těch kazišuků je to sice lepší, ale když někdo prostě nemá chuť, tak nemá chuť a hotovo.
Já nemám chuť, ale hlavně nemám důvod....mě to prostě nebaví. smajlik - 26 A koukám, že je nás tady víc.

 
sharon
sharon - 3.8.2010 14:08

Petruša: řekla bych že sex chutná báječně až nejsou doma "kazišuci" a nehrozí otěhotnění......smajlik - 68

 
Petruša
Petruša - 3.8.2010 14:00

no sice jsem nečetla reakce (zatím) ale musim napsat že věkem to nebude, je mi 29 a kdyby sex neexistoval, vůbec by mi to nevadilo (ještě že už mam dvě děti, jinak bych asi byla bezdětná smajlik - 68)

 
jelítko
jelítko - 3.8.2010 13:22

teda důležitý je, aby si partneři sedli buď dva náruživci nebo dva pohodáři

 
Nessie
Nessie - 3.8.2010 13:20

Sofffie: smajlik - 75 Už jsem si začínala myslet, že nejsem normální. Podle všech těch chytrých článků bych měla být na vrcholu sexuální aktivity smajlik - 68
Jsem ráda, že je nás víc.

 
jelítko
jelítko - 3.8.2010 13:17

no to je přece normální, že někdo někdy chce a někdo ne. každej má jinej apetit smajlik - 73

 
Sofffie
Sofffie - 3.8.2010 13:08

Nessie: vítej do klubu smajlik - 75

 
Nessie
Nessie - 3.8.2010 12:38

sharon: No tak ten by samosebou mohl pořád, jako skoro každej chlap, což mě pěkně leze na nervy. Snažím se, aby nic nepoznal, navíc pro mě není problém mít orgasmus, takže po téhle stránce je všechno v pohodě - mě se jen strašlivě nechce a necítím vůbec žádnou potřebu. Myslím, že kdybych to neměla tak rok, tak si oddechnu smajlik - 68

 
sharon
sharon - 3.8.2010 12:29

Nessie: a co na to manžel, když se k němu přitulíš.....?????

 
Nessie
Nessie - 3.8.2010 12:23

No, tak to já pisatelce úplně rozumím - mám ten stejný problém. A to je mi teprve 38. Když píše:
"Není to tím, že bych neměla ze sexu požitek, naopak, většinou nemám problém dosáhnout orgasmu, na partnera si v tomto směru nemohu stěžovat, a když už k tomu dojde, říkám si, proč to vlastně nemám ráda, když je to veskrze příjemné."
Pod to bych se mohla podepsat. Ale příště se mi prostě zase nechce, nemám jakoby žádný důvod sexovat. Není to tak, že by se mi sex zhnusil, jak si tady některé myslíte, mě se nezhnusil - mě je prostě fuk.
S manželem jsem 11 let, mám ho moc ráda, ráda se k němu přitulím atd., ale prostě sex mě nijak zvlášť nebere - spíš vůbec. Ani s ním, ani s nikým jiným - takže pochybuju, že je to jeho vina. (Jediná výjímka byla, když jsem byla těhotná - to bych bývala mohla furt smajlik - 68)

 
sharon
sharon - 3.8.2010 11:55

caira: a my budem spolu 35 a baví nás to víc jak za mlada.....smajlik - 68

 
sharon
sharon - 3.8.2010 11:54

caira: smajlik - 68smajlik - 47smajlik - 68smajlik - 47

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-69
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127737.
Archiv anket.