Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 22. 2. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Tarotové odpovědi Nadi Kučerové na dotazy z 22. 2.kucerova nada

Kadla  

Dobrý den, ráda bych věděla, jaký je výhled v zaměstnání mého syna. Momentálně je ve výpovědní lhůtě a hledá novou práci. Nar. 27. 5. 1989.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Kadlo, doporučuji trpělivost, zatím novou práci nevidím, ale jsou vidět výdělky. Sice jen menší, zřejmě formou brigády, ale později práci najde. Život mu výrazně změní žena, díky které se také bude více snažit. Přeji štěstí.


terka12345

Dobrý den jsem rozvedena a nějak se to stále komplikuje. Ráda bych věděla, zda se to už nějakým způsobem ustálí a co bude dál.Já nar. 26. 8. 1970, bývalý 10. 11. 1965.

Dobrý den, terko, doporučuji se trochu více zklidnit. Dost na partnery tlačíte, zkuste být více tolerantní. V budoucnu potkáte muže, který vám změní život, bude pro vás tedy hodně důležitý. Zkuste se připravit jednoduše na dobu, která pro váš vztah bude příznivější. Dočkáte se, jsem si jistá. Přeji štěstí.


evap

S přáním pěkného dne si vás dovoluji požádat o výklad a Vaše kartičky o radu. Jsem vdaná a s manželem nežiji ve společné domácnosti již více jak 10 let a vycházíme spolu výborně (k upřesnění). Moje datum narození je 12. 2. 1958 Téměř 4 roky jsem žila v poměrně pěkném vztahu s přítelem 18. 11. 1945. 9/2010 jsem vztah ukončila, možná jsem ho chtěla donutit k nějaké změně, akci, nevím. Následně mi začal chybět. I když mne pravidelně navštěvoval, nedokázala jsem o tom mluvit. Teď již vím, že je v novém vztahu snad od začátku roku. Řekla jsem mu, co cítím, má význam ještě bojovat, je šance na návrat? DĚKUJI A PĚKNÝ DEN PLNÝ SLUNÍČKA PŘEJE EVA

Pěkný den, evap. Myslím, že bojovat za ukončený vztah je v tuto dobu už zbytečné, jen se budete trápit. Zkuste si dát odpočinkové období, kdy se budete soustředit jen na sebe. V budoucnu potkáte muže, nejspíš v zemském znamení (Kozoroh, Býk, Panna ), který vám bude nejen oporou, ale kterého budete i moc milovat. Přeji štěstí.


moták

Dobrý den, uvažuji o prodeji domu a nevím, jak se rozhodnout. Jestli prodej bude šťastným krokem, nebo totální záhuba. Na domě je hypotéka, manžel se chce od nás odstěhovat a já nevím, jestli by se mi dařilo finančně vše utáhnout. Nar. 20. 10. 74. Děkuji.

Dobrý den, moták, co se prodeje domu týká, nevidím to tak hrozné, určitě nejde o totální záhubu. Je zde vidět období, které sice nebude úplně jednoduché a týká se právě financí, ale je vidět i to, že si budete umět poradit. Záleží jen na způsobu, jakým budete k financím jako takovým přistupovat. Ale i tak se toto ustálí a budete žít pohodový život. Mimochodem, máte vedle sebe vidět i partnera, který vám se vším pomůže. Přeji štěstí.


papča

Dobrý den. Co vidí karty? Budu do konce roku studovat, nebo budu v pracovním poměru? 4. 2. 1988. Děkuji.

Dobrý den, papčo, trochu nechápu, proč se takto rozhodujete. Studium opravdu není vidět, ale je vidět i to, že je ukončené zcela zbytečně. Zatím, bohužel, není vidět ani zaměstnání. Řítíte se do poměrně složitého období a to hlavně svojí vinou. Přesto přeji štěstí.


lvíce

Dobrý den. Jsem nezaměstnaná, budu mít do konce roku nějakou práci? Vdaná 7. 7. 1964. Děkuji.

Dobrý den, lvice, někdy v polovině roku je vidět zajímavá příležitost, které se chytíte a rozhodně nebudete litovat. Nejen, že je vidět práce, ale bude vás i velmi bavit. Budete opravdu šťastná. Přeji úspěch.


esunad

Dobrý den, ráda bych se zeptala na své zdraví. 22. 4. 1957

Dobrý den, esunad, u vás je nyní vidět hlavně spodní část páteře a kyčelní klouby. Dále potom dolní končetiny jako takové. Veškeré zdravotní problémy řešte a nic nenechávejte na později. Dále problémy se zažíváním a následně lékařské vyšetření. To je způsobeno hlavně psychickou nerovnováhou. Přeji štěstí.


prema

Dobrý den, v loňském roce jsem změnila pracovní zařazení v rámci podniku. Letos začínají zaznívat zprávy o rušení mnoha poboček, mimo jiných i té naší. Řeknou mi karty, co mě čeká v pracovní oblasti? Narozena 29. 4.1 964 v 10.15 hod. Děkuji.

Dobrý den, premo, co se vaší práce týká, opravdu vás čeká nějaká změna. Připravte se na ni a zkuste více přemýšlet o budoucnosti. Bude dobře, jen je nutné jednat s chladnou hlavou a nic si nepřipouštět více než je nutné. Projdete si sice nelehkým obdobím, ale smutek, který je kolem vás vidět, je trochu zbytečný. Velmi brzy se totiž vše změní k lepšímu. Přeji štěstí.


Kameika

Dobrý den, jsem rozvedená, ale s bývalým nemáme vyřešené bydlení. Nemám s dětmi kam jít a on chce peníze, jinak se neodstěhuje. Chci se zeptat, kdy to vyřeším, já 19. 6. 1973, on 15. 7. 1963. Děkuji za odpověď

Dobrý den, Kameiko, situace se změní, manžel nakonec odejde. Dejte tomu jen nějaký čas. Nevidím ani to, že byste mu musela dávat velké peníze, dojde ke kompromisu, domluvíte se. Sám uzná, že tato situace je neudržitelná donekonečna. Tak jen buďte trpělivá. Přeji štěstí.


pvsj

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat, jestli už v brzké době otěhotním (případně kdy asi a zda to bude holčička či chlapeček). S manželem si mimi moc přejeme. Já 1. 11. 1977, on 21. 1. 1973. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, přeji, těhotenství je u vás opravdu vidět a velmi brzy. Není třeba se obávat. Vypadá to na holčičku, zdravou a krásnou. Tak jen trpělivost. Přeji štěstí.


formule

Dobrý den, jsem narozena 31. 5. 1970 a chtěla bych se zeptat na maminku narozenou 13. 8. 1948. Dost často trpí na uřknutí, je jí pak špatně, někdy hodně, někdy méně a má návaly horka. Proč to tak je? Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den, formule. Nevím, z čeho vychází maminka, že svoje stavy přikládá uřknutí. Nic takového v kartách vidět není. Maminka se dost bojí a to zbytečně. Měla by se naučit více důvěřovat a být více pozitivní. Doporučuji relaxační cvičení, a pokud se bude více věnovat sama sobě, bude dobře. Mamince poraďte, ať se zaměří na páteř a to jako celek. Problém je vidět jak v páteři krční, tak i dolní části. Toto je totiž nejspíš důvod jejich stavů. Přeji štěstí.


Alberta

Dobrý den paní Naďo, mám ještě naději, že potkám svého osudového muže i v mém věku, nebo už budu pořád sama? Mám sice děti a vnoučata, ale muž po mém boku již delší dobu není. Jsem narozená 15. 6. 1952. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Alberto. Není důvod se obávat, muž vedle vás opravdu vidět je. Jen ještě není ten pravý čas. Tak jen vydržte, protože bez partnera nebudete. Skutečně vás vidím do budoucna velmi šťastnou. Nyní se soustřeďte na rodinu, která vás miluje, muž přijde trochu později, ale přijde. Přeji štěstí.


Jankaa

Dobrý den, vždy mi každý předpovídá dlouhé a trvalé manželství. Ale já se cítím celou dlouhou dobu jako svázaná. Jak to prosím vidíte vy? Já 3. 6. 1959, manžel 21. 08. 1955. Děkuji.

Dobrý den, janko, není třeba se obávat, ani já nevidím to, že by vaše manželství mělo skončit. Zkuste se trochu více soustředit na to, jak tento vztah oživit. Jen je ve fázi, kdy se to prostě stává. Jste spolu již dlouho a jedná se o stereotypní záležitost. Je zapotřebí jen na vztahu zapracovat. Zkuste to společně, zcela jistě se zadaří. Doporučuji také více komunikovat. Přeji štěstí.


vlcice189

Dobrý den, jsem již nějakou dobu sama (18.9.1972) a ráda bych se zeptala, zda a kdy se v mém životě objeví partner, s kterým bych mohla vážně počítat a sdílet budouctnost. Děkuji za odpověď

Dobrý den, vlcice 189, co se partnerství týká, sama nebudete. Je vedle vás vidět muž, který vás bude mít moc rád a se kterým budete šťastná. Dobře se dívejte kolem sebe, seznámení je vidět velmi blízko. Přeji štěstí.


marta3

Dobrý večer, chcela by som poprosiť o odpoveď, či si nájdem ešte životného partnera alebo už zostanem navždy sama, nar. 3.3.1962. Mockrát ďakujem. Marta

Dobrý večer, Marto3, partnera vedle vás opravdu do budoucna vidím. Zkuste se dívat na svět více pozitivně. Pamatujte, že to, co vysíláte do prostoru, to se vám i vrátí. Muže přitahují ženy dobře naladěné a usměvavé. Vím, že to nejde každý den, ale trápíte se trochu zbytečně věcmi, které si pozornost vůbec nezaslouží. Přeji štěstí.


brostikdana

Dobrý den. Jmenuji se Dana, narozená 29.7.1981, chtěla jsem Vás a Vaše kartičky poprosit o radu. Studovala jsem střední zdravotnickou školu, která je na 5 let, ale ze zdravotních důvodů jsem tam v 3. ročníku přestala chodit. Moc mě to ale bavilo. Nyní stojím před rozhodnutím, jestli mám jít na jinou školu střední průmyslovou, kde mně vycházejí vstříc s individuálním rozvrhem. Chtěla jsem se Vás zeptat, na které škole mám větší šanci na získání maturitního listu a jestli ho vůbec získám. Moc prosím o odpověd, je to pro mě důležité.

Dobrý den, brostikdano, berte to, co se vám nabízí nyní. Škola, která je zatím jen náhradním řešením, pro vás bude v budoucnu nejen důležitá hlavně tím, že získáte maturitní vysvědčení, protože ji dokončíte, ale také tím, že získáte zajímavé vzdělání, které později i využijete. Do zdravotní školy se můžete vrátit později. Žijte tedy současností a tím, co se právě nabízí. V budoucnu toto rozhodnutí i oceníte. Přeji štěstí.


malda

Dobrý den, chci se zeptat zda s manželem zůstaneme už napořád. Jsem narozena 12. 3. 1977 a manžel 5. 9. 1972 . Děkuji

Dobrý den, maldo, co se manželství týká, vidím ho procházet krizemi, které se nedaří tak úplně zvládat. Dojdete do bodu, kdy už nebudete chtít dát žít vedle tohoto muže. Rozhodně by hodně pomohlo více komunikovat a řešit problémy společně. Zkuste tento vztah zachovat. Udělejte pro to maximum. Přeji štěstí.


N.Kucerova@seznam.cz

 


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. 

 kubeskova helena

Odpovědi vyjdou v úterý 22.3. 

 

Dotaz musí obsahovat:
 

Datum narození 

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.


 

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz

 


8.3.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 30   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30
artemiss.1
artemiss.1 - 25.3.2011 9:28

Hezký den přeji,ráda bych se zeptala na budoucnost partner.vztahu,např -vidíte třeba miminko? ,nebo tak co vidíte( v budoucnu)...,já 19.8.1982 a Petr 3.2.1982,Děkuji za odpověd´ Jana

 
formule
formule - 21.3.2011 21:31

Dobrý den, narodila jsem se 31. 5. 1970 (rozvedená) a ráda bych se zeptala na zdraví mé dcery (svobodná), nar. 23.4.1990. Děkuji za odpověď.

 
zuzulili
zuzulili - 21.3.2011 15:32

Dobrý den,
je naděje, že se mi vrátí můj přítel Jaromír 14.3.1952 který mi odešel za ml.ženou a žije s ní? Miluše 22.11.1951 děkuji

 
Dumasa
Dumasa - 17.3.2011 9:14

Dobrý den.Narodila se nám dcera,jakou bude mít povahu a vlohy?Je narozená 27.2.2011. Děkuji.

 
grufi
grufi - 15.3.2011 11:36

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda v roce 2011 najdu životního partnera.Narozena 8.5.1984, rozvedená, 2 děti

 
kremca
kremca - 15.3.2011 9:48

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude přítel dobrým otcem mým dětem a jestli mám pomýšlet na společné bydlení a časem miminko. Já 25.6.1979, on 27.12.1973. Děkuji Kremca

 
artemiss.1
artemiss.1 - 15.3.2011 9:41

Hezký den přeji,zajímá mě budoucnost mě a přítele.Já 19.8.1982,Petr 3.2.1982.Předem děkuji Jana

 
brigita
brigita - 15.3.2011 8:11

Dobrý den, ráda bych se zeptala na syna, zda letos při zaměstnání školu dokončí smajlik - 26 nebo si ji protáhne do podzimu. Svobodný, 26.9.1978.
Děkuji.

 
janinna71
janinna71 - 15.3.2011 6:51

Dobrý den, ráda bych se zeptala na budoucnost partnerského vztahu.Budeme spolu napořád? (já 15.11.1971,manžel 9.5.1970)
Moc děkuji a přeji krásný den.smajlik - 62

 
gerbera
gerbera - 14.3.2011 14:38

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký bude pro mně rok 2011, nar.18.1.1965, vdaná. Děkuji za odpověď, snad se na mně dostane.smajlik - 31

 
h2ka
h2ka - 14.3.2011 9:39

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli budu mít ještě dítě a zda bude zdravé a jestli to bude holčička nebo chlapeček? a jestli by bylo možné i vědět, v jakém roce otěhotnět. Já, svobodná, 1.10.1975, přítel 12.3.1963. děkuji moc.

 
DOMINIKA
DOMINIKA - 14.3.2011 2:03

Dobrý den,zajímá mne jestli najdu už konečně toho pravého,s kterým ztrávím zbytek svého života.A hlavně zda li se mi už v nejbližší době vrátí zpátky dcera,kterou mi exmanžel sebral,na jak dlouhé časové období se mám ještě připravit,a obrnit se trpělivostí,moc si přeji,aby už byla zpátky.A aby nám dal exmanžel pokoj,také proč mš nenechá být...Mé datum narození je:26,3,1982,dceruška je:19.10.2002,a exmanžel je 31.5.1979.Snad jsem nepoložila příliš moc otázek,za odpověd vám velice moc děkuji.Dominika

 
dag
dag - 13.3.2011 10:37

Dobrý den. Po rozvodu 30.letého manželství si zvykám žít sama. Nejsem nešťastná a žádný vztah nehledám, i když city někdy chybí... Ráda bych proto věděla, zda mě ještě nějaký vztah čeká. Děkuji, jsem narozena 2.6.1957.

 
jeninka
jeninka - 10.3.2011 23:21

Dobrý den, před třemi týdny se se mnou rozešel přítel po pětiletém vztahu. Chtěla jsem se zeptat, co bude dál, zda se k sobě vrátíme, a nebo zda potkám někoho jiného. Moc děkuji za odpověď. Já 20.1. 1986 On 22.11.1988

 
leidy
leidy - 10.3.2011 10:32

Dobý den, náš vztah je dost složitý, ráda bych se dověděla, co bude dál, jestli spolu zůstanem, jestli potkám někoho nového, nebo jestli se přihodí něco jiného. Děkuji já 3.9. 72 on 1.9.68

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471805.
Archiv anket.