Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 28.6. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

  

Tarotový výklad Heleny Kubeškové na otázky z 28.6.

helena kubeskovaMarvellous

Dobrý den, ráda bych se zeptala na svůj vztah - jestli mohu očekávat svatbu nebo těhotenství a pokud ano, tak zhruba v jakém časovém horizontu. Já narozena 1.1.1980, svobodná, přítel 25.4.1976, rozvedený.
Děkuji mnohokrát za odpověď.
K.

Dobrý den Marvellous ☼

Svatbu tam zatím nevidím, Váš partner má před sebou vyřizování ohledně potomků z minulého partnerství a s tím se ponese nějaká nepříjemnost s financemi. Nespěchejte do svatby. Je tu maminka nebo starší žena ve vašem okolí komu se tento vztah nelíbí a nedůvěřuje mu. Svatbu tu s tímto partnerem později máte i těhotenství, ale proberte dopředu s partnerem jak si představuje finance ve Vašem vztahu i společném žití.

Hodně štěstí Helena K ♥


papča

Dobrý večer, odpověděla jsem na nabídku práce jako sekretářka. Jak to dopadne dostanu tuto práci nebo mně čeká nějaká jiná práce. Já 4.2.1988.Děkuji.

Dobrý den papčo ☼

Není nad čím pochybovat, nastupujete ve velice krátké době a i když jsou tu malinko výkyvy že se budete bát samostatnosti, v té práci vidím tu velkou spokojenost a radost z práce i okolí ve Vašem zaměstnání. Opatrně na nějakého kolegu, který tam bud a chtěl by milenecký vztah, tam by přišlo ukončení a velice nepříjemné, které by se dotklo i finanční stránky.

Hodně štěstí Helena K ♥


aknalbf53

Dobrý den,Helenko. Jsem vdova nar. 12.4.1953. Už rok mě na seznamce oslovoval jeden muž a já jsem mu neodpovídala. Až 22.6.11 jsme se poprvé sešli a zakoukali se do sebe. Máme docela dost společných zájmů,skvěle si rozumíme a doplňujeme se. Prosím vás, je to ten "pravý" nebo bude náš vztah trvat dlouho? Děkuji za odpověď. S pozdravem Blanka

Dobrý den aknalbf53

Jupíí tak a teď musím napsat ano ano ano . Pokud máte syna moc se mu to nebude líbit bude tu s tím nějaká nepříjemnost ve financích v rodině,,,,ale s tímto partnrem Vás vidím velice stastnou a tedy nevím zda plánujete ještě svatbu,,ale popřemýšlejte co si vezmete na sebe ☼☺♥

Hodně štěstí Helena K ♥


Remek  

Dobrý den,
včera jsem měla pracovní pohovor. Nabídka mě zaujala. Šla bych do toho. Ale jsme dvě adeptky, takže je to 50:50. Ale vyšlo najevo, že mám tříleté dítě. V tom okamžiku jsem získala dojem, že to mé vyhlídky podstatně snižuje. Jak to s tímto zaměstnáním vypadá? Je to pro mě to pravé a byla bych v případě přijetí spokojená? Podle slov potencionálního zaměstnavatele to byla samá "nej", až jsem chvílema přemýšlela, jestli v tom nebude nějaký "kostlivec ve skříni". Jestliže se nedomluvíme, čeká mě brzy nějaká perspektivní práce? Narozena 6.10.1974, vdaná.
Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den Remek ☼

Pohovor do práce tu vidím, ale později rychlé ukončení. Ten Váš instinkt Vás varuje dobře. Toto místo není žádné terno. Nevím zda jste na mateřské či po mateřské protože tu u Vás vidím malé děti, nicméně nástup do práce je u Vás o něco později. Pokud nemusíte nespěchejte. Nabídka přijde ještě jedna a to v rámci desátého měsíce.

Hodně štěstí Helena K ♥


žížala

Dobrý den.
Zajímá mě, kdy už konečně potkám toho pravého a kdy už budu šťastná, tedy i co mě čeká do budoucna.Jsem narozená 2.7.1971.
Děkuji.

Dobrý den žížalo

To je krásná otázka co mě čeká do budoucna, ale víte že do dvou vět se odpověd opravdu nevejde. Dávejte si opravdu velký pozor na finance máte tu velkou nepříjemnost. Jednoho chlapa v hlavě máte a cestu do práce nebo stěhování. Máte tu dva partnery před sebou jeden je mladší a je jen rychlým vzplanutím a už je konec, a druhý to bude ten správný starší partner s tím je tu i svatba. Jen se podívejte trochu do svého okolí a soukromí. Samotář a je tu zbytečná hádka se starší ženou a ukončení komunikace. Neuzavírejte k sobě cestu dalším lidem, zbytečně si ubližujete.

Hodně štěstí Helena K ♥


PEGG  

Dobrý den milá Heleno,
procházíme velkou krizí, manžel 18.5.1959 já 28.4.1959. Srovná se to nebo to bude náš konec? Bude někdy líp?
Děkuji

Dobrý den PEGG ☼

Situace je tu opravdu složitá. Podle mne je okolo Vaše manžela další žena. Nicméně Vás tu vidím v poradě s advokátem. Je potřeba, abyste si vyjasnila finance, které později budete řešit. Je tu ukončení a bohužel později tu opravdu vidím rozvod.

Hodně štěstí Helena K ♥


Sarina125  

Dobry den,
chela bych se zeptat jestli si najdu vhodnou praci, ktera by mne nedeptala a byla by trvalejsiho charakteru. Datum narozeni je 17.2.1979 o 17:12

Dobrý den Sarina125☼

Je tu před Vámi práce ve které budete mít trvalý pracovní poměr. Nebude to takové terno finančně, protože to tu vidím spojené s nějakým dojížděním.,,,,ale opravdu tu stabilní práci máte ☼ Je tu nějaká hádka kvůli tomu s mladším mužem …tak prosím než ta práce přijde, berte to v klidu je před Vámi ☼

Hodně štěstí Helena K ♥


Lip6  

DOBRY DEN, RADA BYCH SE ZEPTALA NA DCERU (6.8.1985), JESTLI UZ BUDE KONECNE STASTNA PO VSECH TECH JEJICH NEPRIJEMNYCH ZKUSENOSTECH.JESTLI NAJDE TOHO PRAVEHO PRO ZIVOT A JESTLI JA SE DOCKAM NEJAKEHO VNOUCATKA.DEKUJI MOC ZA ODPOVED

Dobrý den Lip6 ☼

Tak, abych byla upřímná nejprve musí ukončit to co tu je. S tímto partnerem byla neustálá nepříjemnost. Jestli je už sama tak ve velice krátké době potkává muže přes práci,,, opravdu rychle se zamilují stěhování,,,, no vše se mění. Jen je potřeba, aby toho posledního otrapu pustila ze svého života. S ním jsou jen nepříjemnosti. Opatrně na její náladovost bude hodně hádává a naštvaná zklamaná když bude tu chvilinku po ukončení prvního vztahu, o kterém jsem psala sama. Dovede se do sebe zavřít nemluvit a hádat. Ale bude to trvat opravdu jen krátkou chvíli.

Hodně štěstí Helena K ♥


odlaska  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nám to s mým přítelem vyjde, jsme spolu již pět let- vezmeme se? Budeme mít děti? Já 1.2.1982, on 29.7.1982 Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den odlasko ☼

Je tu stěhování i těhotenství ☼. Opatrně na řešení rodinných problémů okolo Vás mohla by tu být kvůli tomu zbytečná hádka.

Hodně štěstí Helena K ♥


giovan  

Dobry den, minule se na mne bohuzel nedostalo, tak zkousim stesti znovu.chci se zeptat jestli ma sentimentalni situace se vyresi brzy mezi mnou a partnerem.ja- 6.8.1985 ve 11.10 hod. on- 8.2.1986. protoze takhle si myslim, ze to dal jit nemuze.muj osobni zivot je uzce spjat s zivotem pracovnim, myslite ze se mi podari praci zmenit) dekuji za odpoved

Dobrý den giovan

Tak sentimentální situace… No nevidím tu moc komunikace, je to jako souboj titánů kdo s koho. Nové zaměstnání tu opravdu je, stěhování, ale bohužel tento vztah nevidím pokračovat moc dlouho dál.  

Hodně štěstí Helena K ♥


malile  

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se ještě někdy seznámím s nějakým prima mužem a budeme si rozumět, případně spolu žít? Jsem rozvedená, nar.28.2.1962. Děkuji. Lenka

Dobrý den malile ☼

Nový vztah k sobě musíte pustit. Vím že je okolo Vás dost nepříjemností. Starší žena, která to tu s Vámi řeší a jsou nepříjemnosti. Vzdejte se samotáře ve Vás a vyrazte ven mezi lidi, máte tu seznámení. Partner, bude i společné stěhování. Jsou před Vámi hezké věci, jen ty chlapy k sobě pusťte. Bojíte se samoty navždy, ale dveře pro nový vztah neotevřete.  

Hodně štěstí Helena K ♥


Milajska  

Dobrý den Heleno, s manželem žijeme odděleně, on žije se svojí přítelkyní. Stále to bolí, ale říkám si, že nejlepší "lék" pro mě by byl nový partner? Přijde brzo? Jak ho poznám :-)? Narodila jsem se 3.8. 1975 (manžel 8.5. 1961). Děkuji, těším se!

Dobrý den Milaiska ☼

Prosím Vás dávejte si pozor na finance které jsou s manželem společné bude tu nějaká nepříjemnost, kterou spolu budete řešit, protože on bude přemýšlet o stěhování a chtěl by nějaké finance více pro sebe. Nenechte si vše líbit, já Vás jako bojovnici vidím, tak do toho. Máte tu nového partnera, jen je potřeba se rozhodnout a jít svým životem. Moc se to nebude líbit zřejmě synovi, či bývalému manželovi a nějaké starší ženě. Budou chtít Vám do toho zasahovat. Váš život = Vaše rozhodnutí. Pamatujte na to.


Hodně štěstí Helena K ♥


mlýnek

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na vývoj svého partnerského vztahu, já 30.3.1970, partner 10.4.1963, děkuji

Dobrý den mlýnku ☼

Vidím Vás společně. Jen tu vidím nějaké zázemí okolo tohoto muže a nezdá se mi být pro Vás volný. Nakonec se tu seznámíte s jiným a mladším partnerem. Tento muž pro Vás není ten správný do života. Máte tu seznámení přes práci a Vaše rozhodnutí o ukončení tohoto vztahu.

Hodně štěstí Helena K ♥


Dumasa

Dobrý den. Má někde nějaké dítě o kterém nevím? Je takové? Jestli ano,kolik mu je let? A co více napíšete... Děkuji. 25.8.1974.

Dobrý den Dumaso ☼

Zvláštní otázka, asi ve vztahu není moc důvěry. No jsem ráda, že po mě nechcete i jméno dítěte :-D. Já tu okolo něj dítě, o kterém by jste nevěděla, nevidím. Není lepší se partnera zeptat? Nedůvěra Váš vztah zlikviduje. Kdo chce moc vědět, ten se to také dozví..pamatujte na to.

Hodně štěstí Helena K ♥


Handy

Dobrý den, jsem Hanka, nar. 15.2.59 asi 13.30 v Plzni. Chtěla bych se zeptat na muže Milana, nar. 5.4.59. Je to můj partner pro zbytek života? Děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den Handy ☼

Haničko on tu má v životě pořádný chaos. Řeší si nějaké hádky se synem či nějakým mladým mužem a je to pořádný vznětlivec. Vy jste tu taková krásně klidná proti němu zřejmě s dcerou nebo nějakou mladší ženou ve vašem okolí, která Vám hodně pomáhá tady bude nějaká návštěva nebo společná cesta, ale tenhle Milan není ten pravý. Na Vás čeká jiný partner a musím říct, že bude taky hodně vitální ale v tom kladném smyslu a Vy budete zářit štěstím.

Hodně štěstí Helena K ♥


www.kartarkahelena.cz


Dotazy pro Naďu Kučerovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. nada kucerova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 2.8.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

N.Kucerova@seznam.cz


19.7.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 35   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
kousek
kousek - 1.8.2011 10:15

Zapomněla jsem napsat datum narození 26.8.1970.Hezký densmajlik - 105

 
vowi
vowi - 29.7.2011 9:46

Dobrý de. Jak bude vypadat nadále náš vztah s mojí partnerkou. Děkuji.25.8.1974.

 
Gabriela
Gabriela - 28.7.2011 13:51

Dobrý dne, chtěla bych se zeptat na budoucnost vztahu s přítelem. Známe se 2 roky a rok spolu bydlíme. Já jsem se narodila 5.6.1967 a přítel 5.3.1963. Děkuji za případnou odpověď.
S přáním krásného dne Ella

 
brabcovm
brabcovm - 28.7.2011 13:31

Dobrý den , moje datum narození je 22.11.1980 Chtěla bych se zeptat zda se zlepší moje finanční situace .? Děkuji :) s pozdravem Mona

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:48

Omlouvám se, chtěla jsem to dát jednou, nějak blbne počítač a zobrazil se ten můj dotaz 7x. Nebylo to schválně. Děkuji za pochopení.

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:42

Dobrý den, tato otázka je pro mě důležitá z psychického hlediska.
Manžel mě tvrdil před svatbou a stále ještě tvrdí, že jsem jediná žena, se kterou kdy spal. Prosím měl nějakou ženu přede mnou?
A měl či má za našeho manželství? A pokud ano, používal kondom? Mívala jsem celá léta do nedávna časté gynekologické záněty. Je narozený 17.12.1962 a já 2.7.1971.
Děkuji mnohokrát.

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:42

Dobrý den, tato otázka je pro mě důležitá z psychického hlediska.
Manžel mě tvrdil před svatbou a stále ještě tvrdí, že jsem jediná žena, se kterou kdy spal. Prosím měl nějakou ženu přede mnou?
A měl či má za našeho manželství? A pokud ano, používal kondom? Mívala jsem celá léta do nedávna časté gynekologické záněty. Je narozený 17.12.1962 a já 2.7.1971.
Děkuji mnohokrát.

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:42

Dobrý den, tato otázka je pro mě důležitá z psychického hlediska.
Manžel mě tvrdil před svatbou a stále ještě tvrdí, že jsem jediná žena, se kterou kdy spal. Prosím měl nějakou ženu přede mnou?
A měl či má za našeho manželství? A pokud ano, používal kondom? Mívala jsem celá léta do nedávna časté gynekologické záněty. Je narozený 17.12.1962 a já 2.7.1971.
Děkuji mnohokrát.

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:42

Dobrý den, tato otázka je pro mě důležitá z psychického hlediska.
Manžel mě tvrdil před svatbou a stále ještě tvrdí, že jsem jediná žena, se kterou kdy spal. Prosím měl nějakou ženu přede mnou?
A měl či má za našeho manželství? A pokud ano, používal kondom? Mívala jsem celá léta do nedávna časté gynekologické záněty. Je narozený 17.12.1962 a já 2.7.1971.
Děkuji mnohokrát.

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:42

Dobrý den, tato otázka je pro mě důležitá z psychického hlediska.
Manžel mě tvrdil před svatbou a stále ještě tvrdí, že jsem jediná žena, se kterou kdy spal. Prosím měl nějakou ženu přede mnou?
A měl či má za našeho manželství? A pokud ano, používal kondom? Mívala jsem celá léta do nedávna časté gynekologické záněty. Je narozený 17.12.1962 a já 2.7.1971.
Děkuji mnohokrát.

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:42

Dobrý den, tato otázka je pro mě důležitá z psychického hlediska.
Manžel mě tvrdil před svatbou a stále ještě tvrdí, že jsem jediná žena, se kterou kdy spal. Prosím měl nějakou ženu přede mnou?
A měl či má za našeho manželství? A pokud ano, používal kondom? Mívala jsem celá léta do nedávna časté gynekologické záněty. Je narozený 17.12.1962 a já 2.7.1971.
Děkuji mnohokrát.

 
žížala
žížala - 27.7.2011 17:41

Dobrý den, tato otázka je pro mě důležitá z psychického hlediska.
Manžel mě tvrdil před svatbou a stále ještě tvrdí, že jsem jediná žena, se kterou kdy spal. Prosím měl nějakou ženu přede mnou?
A měl či má za našeho manželství? A pokud ano, používal kondom? Mívala jsem celá léta do nedávna časté gynekologické záněty. Je narozený 17.12.1962 a já 2.7.1971.
Děkuji mnohokrát.

 
Remek
Remek - 27.7.2011 8:48

Dobrý den,
moc děkuji´za odpověď a přeju hezký den.

 
dana78
dana78 - 26.7.2011 15:39

Dobrý den, již nějakou dobu se s partnerem snažíme o miminko. Mohla byste mi říci, jestli se to v nejbližší době podaří? Já jsem svobodná nar.20.11.1978, on rozvedený nar.19.1.1972. Předem děkuji a přeji krásný den.

 
Boni
Boni - 26.7.2011 12:59

Dodatek:Odpověd z minulého týdne byla z věštírny pondělní,ale i tak bych se vás ráda se zeptala,jak to vidiíte s narozením miminka u nássmajlik - 2Moc děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126160.
Archiv anket.